T. van Asten. Tweede helft 20e eeuw. Hollands strandgezicht met figuren bij de pier van Scheveningen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.
Tjeerd Bottema. 1884 - 1978. Schaapskooi bij Ede. Ets op papier. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Noord Holland. Circa 1930. Stijl van Groninger Ploeg. Landschap Noord Hollands dorp. Houtskool op papier. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Daniels. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
W. Jansen. 1892 - 1969. Rotterdams havendok met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
A. Joustra. Friese School. Pseudoniem Arnout van Gist. 1898 - . Friese platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Twee gaatjes in linnen. In redelijke staat.
Piet Flint, 1935. 1895 - 1987. Deventer School. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Johan Pietersen, 1927. 1893 - 1970. Riviergezicht met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40,5 cm. In goede staat.
Adri Bleijs. 1877 - 1964. Zeilboten op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
Henk Leurs. 1890 - 1956. Riviergezicht met boer en hooimijten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kind op carousselpaard. Gouache op papier. Afmeting: H 63 x B 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Italiaanse vrouw bij waterpomp. Afmeting: H 46 x B 29 cm. olieverf op paneel In redelijk/goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems met figuren op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Plaggenhut met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jan van Rijsewijk. 1928 - 1987. Hollands landschap met koeien. Haagse School-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
H. Koolen. 1904 - 1985. Modern stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Wintergezicht met huizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.
J. Plank, Linz. 20e Eeuw. Duitse School. Figuur te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Artom 1955. Arturo Tomagniwi. 1879 Pietrasanta. Zelfportret + brief. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 19,5 cm. In goede staat.
Bannenberg. Circa 1900. Schaapsherder met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 61 cm. In goede staat.
Klein. Circa 1900. Koeien in zonnig landschap. Licht verfverlies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 29 x B 20 cm. In goede staat.