Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

T. van Asten, Strand Scheveningen
Startprijs 120 EUR

T. van Asten. Tweede helft 20e eeuw. Hollands strandgezicht met figuren bij de pier van Scheveningen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.

Tjeerd Bottema, Schaapskooi bij Ede
Startprijs 120 EUR

Tjeerd Bottema. 1884 - 1978. Schaapskooi bij Ede. Ets op papier. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Oesters met citroen
Startprijs 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stijl van Groninger Ploeg
Startprijs 130 EUR

Ongesigneerd. Noord Holland. Circa 1930. Stijl van Groninger Ploeg. Landschap Noord Hollands dorp. Houtskool op papier. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.

Daniels, Hollands strandgezicht met figuren
Startprijs 140 EUR

Daniels. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

W. Jansen, Rotterdams havendok met schepen
Startprijs 140 EUR

W. Jansen. 1892 - 1969. Rotterdams havendok met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

A. Wouters, Stilleven
Startprijs 150 EUR

A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

A. Joustra. Friese platbodems
Startprijs 150 EUR

A. Joustra. Friese School. Pseudoniem Arnout van Gist. 1898 - . Friese platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Twee gaatjes in linnen. In redelijke staat.

Piet Flint, Stilleven
Startprijs 150 EUR

Piet Flint, 1935. 1895 - 1987. Deventer School. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Johan Pietersen, Riviergezicht
Startprijs 150 EUR

Johan Pietersen, 1927. 1893 - 1970. Riviergezicht met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40,5 cm. In goede staat.

Adri Bleijs, Zeilboten op de Zuiderzee
Startprijs 150 EUR

Adri Bleijs. 1877 - 1964. Zeilboten op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.

Henk Leurs, Riviergezicht met boer en hooimijten
Startprijs 150 EUR

Henk Leurs. 1890 - 1956. Riviergezicht met boer en hooimijten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Kind op carousselpaard
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kind op carousselpaard. Gouache op papier. Afmeting: H 63 x B 48 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Italiaanse vrouw bij waterpomp
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Italiaanse vrouw bij waterpomp. Afmeting: H 46 x B 29 cm. olieverf op paneel In redelijk/goede staat.

Wim Bos, Platbodems met figuren op zee
Startprijs 150 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems met figuren op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Plaggenhut met boerin en kippen
Startprijs 150 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Plaggenhut met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Jan van Rijsewijk, Hollands landschap met koeien
Startprijs 150 EUR

Jan van Rijsewijk. 1928 - 1987. Hollands landschap met koeien. Haagse School-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

H. Koolen, Modern stilleven
Startprijs 150 EUR

H. Koolen. 1904 - 1985. Modern stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Wintergezicht
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Wintergezicht met huizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.

J. Plank, Figuur te paard
Startprijs 150 EUR

J. Plank, Linz. 20e Eeuw. Duitse School. Figuur te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Tomagniwi, Zelfportret + brief
Startprijs 150 EUR

Artom 1955. Arturo Tomagniwi. 1879 Pietrasanta. Zelfportret + brief. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 19,5 cm. In goede staat.

Bannenberg, Schaapsherder met schapen
Startprijs 150 EUR

Bannenberg. Circa 1900. Schaapsherder met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 61 cm. In goede staat.

Klein, Koeien in zonnig landschap
Startprijs 150 EUR

Klein. Circa 1900. Koeien in zonnig landschap. Licht verfverlies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 160 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 29 x B 20 cm. In goede staat.