Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
J. Rockx. 1892 - 1952. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Servais. '70. Belgische School. Stilleven met bloemvaas en glazen fles. Olieverf op linnen omstreeks 1970.. Afmeting: H 83 x B 66 cm. In goede staat.
Emile Viegers, 1945. 1921 - 1984. Stilleven. Bloempot met amaryllis. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.
Cor Schaap. 1968 - Bomschuit op strand met figuur, bij Katwijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Vijf miniatuur portretten. 20e Eeuw. 4x Dames portret. 1x Heren portret. Gesigneerd: Ruby. Afmeting: H 9 x B 6,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Kubistisch abstracte compositie. 60-er Jaren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 50 cm. In goede staat.
Vijf diverse zeefdrukken Bob Kemper '91. 1936 - . Gelimiteerde oplage. Abstracte figuratieve composities. Afmeting: H 11 x B 11 cm. In goede staat. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Twee werken van Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met lantaarn + portret Twentse boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35,5 x B 25 cm. / H 35,5 x B 27,5 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Zonnig landschap met hooimijten, paardenspan en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34,5 x B 24 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Figuren in park. Op schilderspalet. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Twee cupido's met pijl en boog. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 63 cm. In goede staat.
Udoli Sazavy u Ronova. Verso. Stoomtrein langs rivier. Afmeting: H 15 x B 28 cm. Olieverf op karton. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met 18e eeuwse soldaten. Olieverf op paneel, geparketteerd. Haarscheur. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Figuren in café Schiller Rotterdam. Houtskool op papier. Afmeting: H 25 x B 17 cm. In goede staat.
Maurice Wyckaert. 1923 - 1996. Nr. 80/100. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat .
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven, tafel met schaal en theekan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollande School. Brug bij de Notre Dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 60 cm. In goede staat.
L. Jaarlinde. Tweede helft 20e eeuw. Dame bij kleermaakster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 22 cm. In goede staat.
Indonesische School. 20e Eeuw. Feest met god Hanuman. Plakaatverf op doek. Afmeting: H 43 x B 36 cm. In goede staat.
Ganti? Indonesische School. Feest met de god Hanuman. Plakaatverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.
Daniels. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier dames blond. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 79 x B 108 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Che Guevara. Lithografie. Afmeting: H 89 x B 59 cm. Litho op papier. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.
G.V. Derveaux. 1888 - 1958. Franse School. Frans riviergezicht. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1900. Bosgezicht met koeien langs een sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.
Henk Leurs. 1890 - 1956. Riviergezicht met boer en hooimijten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kind op carousselpaard. Gouache op papier. Afmeting: H 63 x B 48 cm. In goede staat.
Rob Lembaerts. Circa 1940. Kinderen voeren kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Seine. 21e Eeuw. Hollands coulissenlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Piet Cottaar. 1878 - 1950. Stilleven. Vaas met bloemen en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
G. Funites Hidalgo. Spaanse School. Twee surrealistische naakte figuren. Olieverf op linnen. Afmeting:H 80 x B 45 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
Keusel. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.
W. Jansen. 1892 - 1969. Rotterdams havendok met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Italiaanse vrouw bij waterpomp. Afmeting: H 46 x B 29 cm. olieverf op paneel In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Delftse schaal en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
J.H. v.d. Heijden. Circa 1880. Boeren vrouw bij mand vol appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
T. van Asten. Tweede helft 20e eeuw. Hollands strandgezicht met figuren bij de pier van Scheveningen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.
Decraeel? Circa 1950. Strandgezicht met bomschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems met figuren op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.