Willem Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met vele schepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 27 x B 74 cm. In goede staat.
Leendert v.d. Vlist. 1894 - 1962. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Edmond Wingen. 1906 - 1971. Riviergezicht met woonboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Edmond Wingen. 1906 - 1970. Huizen bij zandpad Geulen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Oostenrijks berglandschap met rivier en wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In goede staat.
Sàrika Gòth. 1900 - 1991. Stilleven met poppen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 45 cm. In goede staat.
H.M. Woudstra. Hollandse School. Kermis met vele figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
J. Plank, Linz. 20e Eeuw. Duitse School. Figuur te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Rest signatuur. 19e Eeuw. Hollandse School. Zeegezicht met figuren op schip en windmolen. Oudere restauratie. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
C.L. Dake, 1909. 1886 - 1946. Ets naar Willem Maris. Koe bij drenkplaats. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. Stadswallen Heusden, met tekst + stadswapen, 17e - 18e eeuw. Stadswallen Boswaert, door I. Bleu, 18e eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 27 - 53 cm. In goede staat.
Graef de Vence. 18e Eeuw. Kopie naar A. Brouwer 1634. De verzoeking van heilige Antonius. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In redelijke staat.
Dames portret. Circa 1930. Verso Mata Hari Madame.Chris Beul. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 29 cm. In goede staat.
Jan Visser. 1927 Rotterdam. 1879 - 1961. Portret van boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. Kerkgezicht te Leiden met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 57 x B 45 cm. In goede staat.
Jacob Dooijewaard. 1876 - 1969. Ossenspan bij boerderijk. Houtskool op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Jacob Dooijewaard. 1876 - 1969. Stadsgezicht San Sebastian (Spanje). Houtskool op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan H.J. van der Weele. 1852 - 1930. Paardenkar in de duinen. Ongesigneerd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 37 x B 42 cm. In goede staat.
Frans Langeveld. 1876 - 1939. Besneeuwd Hollands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Funck? Circa 1900. Stilleven met fruit en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 59 cm. In goede staat.
J.A. van Kotter. Tweede helft 20e eeuw. Moederpoes met kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.
C. Sauer? Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 20,5 cm. In goede staat.
Eola Sutherland, Canada. 1874 - 1967. Wintergezicht in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
Orientaals achter-glasschildering. orientaalse vrouw. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Artom 1955. Arturo Tomagniwi. 1879 Pietrasanta. Zelfportret + brief. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 19,5 cm. In goede staat.
J. Vervloet. Lucerne. 20e Eeuw. Promenade Lucerne. Aquarel op papier. Afmeting: H 38 x B 17 cm. In goede staat.
Kees van Bohemen '74. 1928 - 1985. Nr. 8/200. Figuren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 67 x B 49 cm. In goede staat.
Twee werken van Roelf Jansema. Groningen, 1930 - 1996. Noorderhaven Groningen + boerderij bij Hattem. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 48 x 63 cm./ H 47 x B 64 cm. In goede staat.
Jan Sirks. 1885 - 1938. Schepen in haven Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Monogram A.J.D. 1853. Hollands landschap met koeien. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.
Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Landschap met 'colored people'. Olieverf op papier. Afmeting: H 71 x B 86 cm. In goede staat.
Bannenberg. Circa 1900. Schaapsherder met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 61 cm. In goede staat.
H. Weegewijs. 1875 - 1964. Boerderij in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. 1889 - 1957 Den Haag. Poldergezicht met visser in roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1900. Rustende boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x 37 cm. In goede staat.
D. Bronkhorst '53. Beek met huizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 66 cm. In goede staat.
T. Anconé, Oldenzaal. Portret Rembrandt van Rijn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille 1997. 1922 - 2010. Nr. 50/250. Unique. Litho op papier. Afmeting; H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Klein. Circa 1900. Koeien in zonnig landschap. Licht verfverlies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Hollands landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Fr. Peter. Duitse School. 20e Eeuw. Zonnig landschap met Duits dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Johan Dijkstra. 1896 - 1978. Landschap met zandpad en houten brug. Ets op bruin papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Man op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Art Deco. Landschap met badende vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 65,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Noord Holland. Circa 1930. Stijl van Groninger Ploeg. Landschap Noord Hollands dorp. Houtskool op papier. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Monogram P.M. 1933. 4/10 Handdruk Michel. Stilleven. Houtsnede op papier. Afmeting: H 27 x B 20,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Impressionistisch stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Duitse School. Landschap met vakwerkhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. 60er Jaren. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 57 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stadsgezicht met verbrande kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Jan van Goethem. 1930 - . Nr. 82/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat .
J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
H.M. Bijl. Hollandse School. Circa 1950. Dorpsgezicht met platbodem. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Altink, 1969. 1885 - 1971. Landschap met zandpad en boerderij. Houtskool op bruin papier. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.
Antieke 17e - 18e eeuwse gravure. Antonius van Dijck pinxit. C. Galle excudit Antwerpie. Italiaanse figuren voorstelling. Gravure op papier. Afmeting: H 44 x B 32 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Anticurius van Loevestein. De Doot van het Eewigh Edict. Anno 1667. Moetrand ingekort. Gravure op papier. Afmeting: H 24,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
P. van Dinteren. 20e Eeuw. Landschap met boer en koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Matthieu v.d. Werff. Circa 1930. Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Draagt signatuur A. Legrand. 17e - 18e Eeuw. Man geeft huisvrouw iets. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.
Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Judo. Tweede helft 20e eeuw. Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Keith Haring. Amerikaanse School. Met goedkeuringsstempel K.H. estate. Dansende figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
C.M. Kouw. 20e Eeuw. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 54 x B 41 cm. In goede staat,
Edzard Koning. 1869 - 1954. Boerin met kat bij boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 53 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit (JAS). 1998. 1945 - 2002. Nr. 243/250 Bellona + Nr. 33/250 Mokum Red. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 28 cm. In goede staat.
H. Houssart. Belgische School. Circa 1930. Landschap met boot en kamperende mensen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
H.J. van de Poel. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
O. Köster. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Fannie Bernhard. 1992. Landschap met palmachtige bomen en gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 74 cm. In goede staat.
Nenad Karpov. 1937 - 2018. Russische School. Winters landschap met dorp en paarden in de sneeuw. Enkele vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.
George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Landschap, boerderij met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In redelijke staat.
Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse prenten. Paarden + militaria. Eén met waterschade. Prenten op papier. Afmeting: 27 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
3x Espen Hagen. 1964 - 2008. Lithografieën. Indianen portretten. Genummerd. Lithografie op papier. Afmeting: H 22 x B 22 cm. In goede staat.
C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.
Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996. Met ophangsysteem. Naar schilderij uit 1928 'Le peintre et son modele'. Afmeting: H 112 x B 96 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met middeleeuwse figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Riviergezicht met windmolen en zeilboten. Aquarel op papier. Vochtvlek. Afmeting: H 6 x B 14 cm. In redelijk/goede staat.
Alphons Freijmuth. 1940. Animal. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 66 cm. In goede staat.
Alphons Freijmuth. 1940. Kijken. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.
Gerriet Postma, '99. 1932 - 2009. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In goede staat.
Gerriet Postma. 1932 - 2009. Mondriaan. Acryl op papier. Afmeting: H 28 x B 39 cm.In goede staat.
Gerriet Postma. 1986. Nr. 60/40. Heilige stoel. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Henk Lassche, 1987. 1948 - . Na de regen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Henk Lassche. 1948 - . Ballade van het achterland. Acryl op papier. Afmeting: H 45 x B 50 cm. In goede staat.
Jerre Hakse. 1937 - . Ontwaken. Acryl op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Jerre Hakse, '80. 1937. Verrijzenis. Gouache op papier. Afmeting: H 32 x B 37 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.