Onduidelijk. 21e Eeuw. Duingezicht met figuren. Naar Franse impressionist. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille. 1982. 1922 - 2010. La Femme au kimono. Nr. 73/75. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Bouvier. Circa 1900. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 23 cm. In goede staat.
E. Pasini (Emilio). 1872 - 1953. Oosters zeegezicht met zeilboten en stad. Olieverf op linnen, op paneel, marouflé. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landarbeiders aan het oogsten. Impressionistisch werk van de schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
L. de Jong. Tweede helft 20e eeuw. Platbodem bij zonsondergang. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Johan van Deventer. 1903 - 1952. Marktgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Jan Abraham Mondt. 1859 - 1941. Lezende dame in een koffiehuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Eerste helft 20e eeuw. Naakte dame. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 62 x B 81 cm. In goede staat.
E. van Heemskerck van Beest . 19e Eeuw of ouder. Zeegezicht. Aquarel op papier. Iets vergeeld. Afmeting: H 22 x B 28,5 cm. In goede staat.
Monogram R.T. Tweede helft 20e eeuw. Halfnaakte vrouw in interieur, liggend op leeuwenval. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Gesigneerd Daniels. 21e Eeuw. Figuren op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap met windmolen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.
Monogram K. Toegeschreven aan Hein Kever. 1854 - 1922. Handwerkende vrouw in Larens interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Riekje Offerhaus. 1936 - . Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J. van Blok. 19e Eeuw. Figuren voor kerk bij bedelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x B 19,5 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Jo Hacker. Verso stempel Estonia. Oude man op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
A. Joustra. Friese School. Pseudoniem Arnout van Gist. 1898 - . Friese platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Twee gaatjes in linnen. In redelijke staat.