J.A. Rey. Circa 1900. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Hollandse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Paul Auguste Perrelet, 1936. 1870 - 1965. Zwitsers berglandschap bij Zaté. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met Delftse kan et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. 19e Eeuw. Ikoon met plated messing front. Heilige Maria. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.
J. van Berghem gesigneerd. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18,5 x B 25 cm. In goede staat.
André Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht met zonnestralen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x 145 cm. In goede staat.
G. Stevens. 20e Eeuw. Landschap met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram C.B. Toegeschreven aan Charles Bakker, 1876 - 1957. Circa 1900. Stilleven met gemberpot, pop, bloemen en tinnen bord. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 38,5 cm. In re...
Julius van de Sande Bakhuyzen. Hollands landschap met herders en vee. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 58 cm. In goede staat.
Anton Beek. Circa 1940. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 63 cm. In goede staat.
Spaanse School. 20e Eeuw. Verso Gesigneerd. Gesluierde Oriëntaalse danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61x B 50 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Ton Anconé, 1970. Oldenzaal. Landschap Buurserbeek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
W. Reinders. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Tjeerd Bottema. 1884 - 1978. Schaapskooi bij Ede. Ets op papier. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
Anton Muller. Duitse School. Circa 1930. Landschap met visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Gezicht op Joure Friesland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Frans Erkelens, 1962. 1937 - 2016. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.
Twee reproducties Klaas Bernink. 1913 - 1996. 1x Boerderij Erve Zwartkate Enschede. 1x Boortorens zoutindustrie Boekelo. Reproductie op papier. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.
Twee handingekleurde 18e eeuwse gravures. (1) Gezicht van de nieuwe Korenbeurs. (2) Gezicht van het Oostindisch zeemagazijn Amsterdam. Minimale vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: H 32 x B 42 ...
P. Dönitz. 20e Eeuw. Lago Maggiore. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Febernes, 1946, vaas met violen. H.E. Knaake, landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
Naar Ruijsdaal. 1923. Wintergezicht met boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 16 cm. In goede staat.
Bruinsma. 20e Eeuw. Wintergezicht met bos en huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.
E.F. v.d. Burgh. 1929 - 1970 Arnhem. Gedroogde zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Willem Horsman. 1892 - 1966. Hollands dorpsgezicht met afgemeerde platbodems. Eén gaatje in linnen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
W.J. Rangé. 20e Eeuw. Schelpenvissers op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Brügte? 1993. Landschap in bloei met heuvels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x 76 cm. In goede staat.
Drie oude Engelse reproducties in wortelnoten lijsten. Vossenjacht. Reproducties op papier. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Corneille, '88. 1922 - 2010. Figuratieve voorstelling. Duif, vrouw, kat. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De manke. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
German Grobe, 1887. 1857 - 1938. Platbodem in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 69 x B 48 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Figuren op bankje langs een rivier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.
Pierre Alechinsky. 1927 - .Nr. 52/300. Espionne (1970). Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Rida. Circa 1950. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuurportret met bewerkte bronzen omlijsting. Damesportret. W. Dupré. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Aamsveen bij volle maan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 64 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Toorop. 1858 - 1928. Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus. Ets op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Twee maal A. Wapenaar. 21e Eeuw. Figuren voorstellingen naar oude meesters. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Theo Koch. 1881 - 1959. Dorpsgezicht Elburg (?). Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Piet Cottaar. 1878 - 1950. Stilleven. Vaas met bloemen en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Driemaster op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Vivari Ferenc. Hongaarse School. Circa 1920. Boerin bij boerderij en fruitboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.