Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Keith Haring, Figuren voorstelling
Startprijs 360 EUR

Keith Haring. Nr. 31/200. Mogelijk nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 89 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht Delft met figuren. 20e Eeuw. View of Delft, after Daniel Voskaer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente
Startprijs 100 EUR

Kees Broerse. 1900 - 1972. Vakwerkhuis in Twente. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 55 cm. In goede staat.

Maurits Lapidoth, Landschap met knotwilgen en punter
Startprijs 300 EUR

Maurits Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap met knotwilgen en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 66 cm. In goede staat.

W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren
Startprijs 400 EUR

W. Fekken. 1908 - 1999. Hollandse dorpsstraat met figuren. Met galerielijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Zes figuren in beweging
Startprijs 800 EUR

Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Schäfer? Circa 1900. Zes figuren in beweging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 50 cm. In goede staat.

2x Achter-glas-schilderij, Samaritaan + Offer van Abraham
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. Samaritaan + Abrahams offer. Afmeting: 34 x 42 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. In de stijl van Spitzweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

W.J.J. Nuijen, Meisje met kruik bij boom
Startprijs 800 EUR

W.J.J. Nuijen, 1834. 1813 - 1839. Meisje met kruik bij boom. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 17,5 cm. In goede staat.

C. Schermer, Paardenmarkt
Startprijs 240 EUR

C. Schermer. 1824 - 1915. Paardenmarkt met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd., Kardinaal met duif
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Kardinaal. Ingeschilderd. Afmeting: H 83 x B 48 cm. In matige staat.

Onduid.gesign., Vossenjacht
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Landschap met vossenjacht, ruiters en jachthonden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee figuren met druiven
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Twee figuren met druiven. Olieverf op blikken paneel. Afmeting: H 20,3 x B 16,8 cm. In goede staat.

Eugene Brands, Fruitschaal
Startprijs 200 EUR

Eugene Brands. '88. 1913 - 2002. Nr. 96/250. Fruitschaal (1988). Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 66 cm. In goede staat.

Herman Bogman, Stadsgezicht
Startprijs 200 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

A.P. Wilhelmus, Vrijthof Maastricht
Startprijs 350 EUR

A.P. Wilhelmus. 1948 - 2015. Stadsgezicht Vrijthof Maastricht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Hollands riviergezicht met huizen
Startprijs 450 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands riviergezicht met huizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met ganzenhoedster
Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Landschap met boerderijen en ganzenhoedster. H 55 x B 100 cm. Enkele beschadigingen. Olieverf op linnen. In redelijke staat.

Evert Rabbers, Ploegen op de Usseler Es
Startprijs 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Miniatuurportret
Resultaat: 120 EUR

Miniatuur damesportret in messing lijst. Door Ido Salzolari? Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 8 x B 6,5 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Boer met ezel
Startprijs 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met ezel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 25,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Haan en kippen
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Haan en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man met pijp
Startprijs 1.000 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Mogelijk Petrus Stavernus, of omgeving van. 1634 - 1654. Man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed
Startprijs 380 EUR

Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 200 EUR

Henk Schuring, 1962. 1928 - Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 51 x B 47 cm. In goede staat.

Tom Wesselman, Elizabeth Taylor
Startprijs 360 EUR

Tom Wesselman. Nr. 118/199. Mogelijke nadruk, met watermerk. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 56 cm. In goede staat.

D.J. van Haaren, Twee pinken in landschap
Startprijs 350 EUR

D.J. van Haaren. 1878 - 1953. Twee pinken in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 24 cm. In goede staat.

Johan Rockx, Rotterdamse kade
Resultaat: 450 EUR

Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Henry Schouten, Landschap met koeien
Startprijs 650 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Geo Poggenbeek, Stilleven gemberpot met bloemen
Resultaat: 100 EUR

Geo Poggenbeek. 1853 - 1903. Stilleven, gemberpot met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 19,5 cm. In goede staat.

Monogram M., Landschap met koeien
Startprijs 200 EUR

Monogram M. Circa 1900. Hollandse School. Haagse School. Landschap met koeien in de stijl van Willem Maris. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Jugendstil. Wandelende vrouw in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.

J. Martin, Italiaans landschap
Startprijs 300 EUR

J. Martin. Duitse School. Eerste helft 20e eeuw. Italiaans landschap met figuren op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 32,5 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stadsgezicht met markt en figuren
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1880. Stadsgezicht met markt en figuren. Verso Diez et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

E. Carrington, Liggende naakte vrouw aan waterkant
Startprijs 180 EUR

E. Carrington. Liggende naakte vrouw aan de waterkant. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 35 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 200 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.

Maaren of Maartens? Stadsgezicht met gracht
Resultaat: 300 EUR

Maaren of Maartens? 1818. Stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stadsgezicht met schaatsende figuren
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met schaatsende figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.

A.J. Oudshoorn, Boten op zee
Resultaat: 250 EUR

A.J. Oudshoorn. 1877 - 1930. Boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Aad de Haas, 20x Linoleumsneden
Startprijs 350 EUR

Aad de Haas. 1920 - 1972. Twintig linoleumsneden gesigneerd door weduwe Nel de Haas. Getiteld; 'de dood en het meisje'. Uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. Nr. 35. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In goed...

S. Jonker, Haan met kip
Startprijs 100 EUR

S. Jonker. Haan met kip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

H.J. Bijvank, Eendenfamilie langs waterkant
Startprijs 240 EUR

H.J. Bijvank. Circa 1940. Landschap met eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

5x Charles Henri Pille, Soldaten
Startprijs 300 EUR

5x Charles Henri Pille. 1844 - 1897. Tekeningen met soldaten. Eén beschadigd. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: 24 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret
Resultaat: 120 EUR

L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.

Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret
Startprijs 100 EUR

Siegfried Carels, 1979. Surrealistisch damesportret. Aquarel op papier. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.

H.P. Groen, Rotterdamse kade met paard en wagen
Resultaat: 350 EUR

H.P. Groen. 1886 - 1964. Rotterdamse kade met paard en wagen met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 160 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 29 x B 20 cm. In goede staat.

J. van Delden, Rotterdamse haven met schepen
Resultaat: 250 EUR

J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 45 cm. In goede staat.