L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
Miniatuur damesportret in messing lijst. Door Ido Salzolari? Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 8 x B 6,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
W. v.d. Vliet. 1856 - 1924. Landschap met boerin en koeien. In de stijl van de Haagse School. Beschadiging verf rechts boven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap met windmolen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Anticurius van Loevestein. De Doot van het Eewigh Edict. Anno 1667. Moetrand ingekort. Gravure op papier. Afmeting: H 24,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
Frans Erkelens, 1962. 1937 - 2016. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. 1889 - 1957 Den Haag. Poldergezicht met visser in roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. Stadswallen Heusden, met tekst + stadswapen, 17e - 18e eeuw. Stadswallen Boswaert, door I. Bleu, 18e eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 27 - 53 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Landschap Aamsveen in Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 80 cm. In goede staat.
Indonesische School. 20e Eeuw. Feest met god Hanuman. Plakaatverf op doek. Afmeting: H 43 x B 36 cm. In goede staat.
Vijf miniatuur portretten. 20e Eeuw. 4x Dames portret. 1x Heren portret. Gesigneerd: Ruby. Afmeting: H 9 x B 6,5 cm. In goede staat.
Anton Pieter Johan Martineau. 1926 - 2017. Moderne figuratieve voorstelling + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 97 x B 140 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Vrouw met kraag. Oudere restauratie + bedoeking. Afmeting: H 52 x B 42 cm. In matige staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Geo Poggenbeek. 1853 - 1903. Stilleven, gemberpot met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 19,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Haan en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Brood op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Anton Muller. Duitse School. Circa 1930. Landschap met visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram C.B. Toegeschreven aan Charles Bakker, 1876 - 1957. Circa 1900. Stilleven met gemberpot, pop, bloemen en tinnen bord. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 38,5 cm. In re...
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Driemaster op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Map met elf jacht-lithografiën. Titelblad La Chasse et Le Gabier. Gustave Armand. Door Louis D. petit Amst... Passe partout vlekken, verder goed. Litho's op papier. Afmeting: H 70 x B 62 cm. In goede ...
V. de Wal. Circa 1920. Hollandse School. Platbodems in Hollandse haven. Olieverf op linnen. Stukje verf mist. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Funck? Circa 1900. Stilleven met fruit en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 59 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. In de stijl van Spitzweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Willem Horsman. 1892 - 1966. Hollands dorpsgezicht met afgemeerde platbodems. Eén gaatje in linnen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
Ton Anconé, 1970. Oldenzaal. Landschap Buurserbeek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Maurice Wyckaert. 1923 - 1996. Nr. 80/100. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat .
Matthieu v.d. Werff. Circa 1930. Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
W. Bosman. 20e Eeuw. Landschap naar Ruysdaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
W. Lammers. 20e Eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.
Jan Abraham Mondt. 1859 - 1941. Lezende dame in een koffiehuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 26 cm. In goede staat.
Johan van Deventer. 1903 - 1952. Marktgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Twee reproducties Klaas Bernink. 1913 - 1996. 1x Boerderij Erve Zwartkate Enschede. 1x Boortorens zoutindustrie Boekelo. Reproductie op papier. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Beek. Circa 1940. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 63 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollands havengezicht met platbodems. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
W. Reinders. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Hollands landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. 19e Eeuw. Ikoon met plated messing front. Heilige Maria. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.
Edzard Koning. 1869 - 1954. Boerin met kat bij boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 53 cm. In goede staat.
Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Oosterse stad met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Vivari Ferenc. Hongaarse School. Circa 1920. Boerin bij boerderij en fruitboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
3x Espen Hagen. 1964 - 2008. Lithografieën. Indianen portretten. Genummerd. Lithografie op papier. Afmeting: H 22 x B 22 cm. In goede staat.
Drie oude Engelse reproducties in wortelnoten lijsten. Vossenjacht. Reproducties op papier. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Johan Dijkstra. 1896 - 1978. Landschap met zandpad en houten brug. Ets op bruin papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met Delftse kan et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.
E. van Heemskerck van Beest . 19e Eeuw of ouder. Zeegezicht. Aquarel op papier. Iets vergeeld. Afmeting: H 22 x B 28,5 cm. In goede staat.
Antieke 17e - 18e eeuwse gravure. Antonius van Dijck pinxit. C. Galle excudit Antwerpie. Italiaanse figuren voorstelling. Gravure op papier. Afmeting: H 44 x B 32 cm. In goede staat.
Waterman. Circa 1930. Bosgezicht met boswerkers en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Hollandse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Rida. Circa 1950. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Paul Auguste Perrelet, 1936. 1870 - 1965. Zwitsers berglandschap bij Zaté. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
W.J. Rangé. 20e Eeuw. Schelpenvissers op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit (JAS). 1998. 1945 - 2002. Nr. 243/250 Bellona + Nr. 33/250 Mokum Red. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 28 cm. In goede staat.
Keith Haring. Amerikaanse School. Met goedkeuringsstempel K.H. estate. Dansende figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
P. Dönitz. 20e Eeuw. Lago Maggiore. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Gezicht op Joure Friesland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Impressionistisch stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille 1997. 1922 - 2010. Nr. 50/250. Unique. Litho op papier. Afmeting; H 21 x B 15 cm. In goede staat.
G. Stevens. 20e Eeuw. Landschap met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
J. van Berghem gesigneerd. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18,5 x B 25 cm. In goede staat.
Monogram W.v.W. Portret oudere boeren vrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 20,5 cm. In goede staat.
F. de Wit. Circa 1930. Landschap met korenschoven en gezicht op kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap bergmeer met figuur en parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
Twee handingekleurde 18e eeuwse gravures. (1) Gezicht van de nieuwe Korenbeurs. (2) Gezicht van het Oostindisch zeemagazijn Amsterdam. Minimale vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: H 32 x B 42 ...
Ongesigneerd. Circa 1930. Boerin bij boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
T. Anconé, Oldenzaal. Portret Rembrandt van Rijn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.
Bruinsma. 20e Eeuw. Wintergezicht met bos en huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Duitse School. Landschap met vakwerkhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Jan Visser. 1927 Rotterdam. 1879 - 1961. Portret van boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
J.A. Rey. Circa 1900. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Decraeel? Circa 1950. Strandgezicht met bomschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Keusel. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde houten ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.
Naar Ruijsdaal. 1923. Wintergezicht met boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 16 cm. In goede staat.
Judo. Tweede helft 20e eeuw. Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Febernes, 1946, vaas met violen. H.E. Knaake, landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Portret van koningin Wilhelmina op jonge leeftijd, rond 1900. Met zeldzame Zeeuwse lijst, met Zeeuwse knopen en gemodelleerde muntstukken. Circa 1900. Schilderij behoeft minimale restaur...
Zeldzaam 16e eeuws Italiaans renaissance architectonisch marqueterie schilderij. Jezus deelt brood aan tafel. Paneel is met diverse houtsoorten belijmd in architectonische stijl en beschilderd. Ongere...
Zeldzaam 16e eeuws Italiaans architectonisch marqueterie schilderij met nature Morte Heilig figuur met aureool en engelen + tekst geschrift staat Romi. Paneel is met houtsoorten belijmd in architecton...
Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Hollands landschap met knotwilg, koeien en boerderij in de verte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Max Fritz. 1849 - 1913. Duitse School. Noord Duitse haven met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Frans Oerder. 1867 - 1944. Bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Herman H. Op der Heijde, 1840. 1813 - 1857. Zeilschip met figuren op volle zee. Oudere bedoeking + restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
Charles Emile Jacque. 1813 - 1894. Franse School. Bosgezicht met schaapherder en vele schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In goede staat.