Carl Deiker. 1879 - 1958. Duitse School. Winters landschap met korhoenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 110 cm. In goede staat.
Johannes Akkeringa. 1861 - 1942. Vissersvrouw aan het net boeten. Behoeft enige oppervlakte restauratie. Houtskool op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In redelijk goede staat.
Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '92. Epreuve d' artiste 5/50. Le Cuijero et bon cheval. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 52 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. '87. Nr. 297/300. Blauwe naakte vrouw met duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.
H. Hulk. 1842 - 1937. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 31 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Landschap met badende vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 26,5 cm. In goede staat.
G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl. Groot werk met mooie lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 110 x B 150 cm. In goede staat.
Herman H. Op der Heijde, 1840. 1813 - 1857. Zeilschip met figuren op volle zee. Oudere bedoeking + restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
Piet Coldewey. 1877 - 1962. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Karel Appel '68. Epreuve d'artiste. Abstracte figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 52 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Voorstelling met zes figuren. Nr. 23/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 42 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 31/200. Mogelijk nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 89 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht Delft met figuren. 20e Eeuw. View of Delft, after Daniel Voskaer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Kees Broerse. 1900 - 1972. Vakwerkhuis in Twente. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 55 cm. In goede staat.
van Dulmen Krumpelman. 1887 - 1987. Heide of duingezicht. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 30 x B 55 cm. In goede staat.
Maurits Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap met knotwilgen en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 66 cm. In goede staat.
W. Fekken. 1908 - 1999. Hollandse dorpsstraat met figuren. Met galerielijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Schäfer? Circa 1900. Zes figuren in beweging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. Samaritaan + Abrahams offer. Afmeting: 34 x 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. In de stijl van Spitzweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
W.J.J. Nuijen, 1834. 1813 - 1839. Meisje met kruik bij boom. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 17,5 cm. In goede staat.