Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Jadehangers met goud
Resultaat: 120 EUR

Twee gesneden jadehangers met geelgouden hangeroog. 27x40mm en 15x44mm. totaal ca 8,2 gram. In goede staat

Geelgouden streekhanger/ broche
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, ruitvormig versierd met appliqueen en knopjes. Voorzien van baardje. 31x40mm. ca 3,9 gram. In goede staat.

Ebel sport classic horloge
Resultaat: 110 EUR

Ebel dameshorloge, Sport Classic, staal met goud en voorzien van een staal met gouden band. Het horloge heeft een goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding. 19cm. Duidelijke gebruikssporen en een k...

Gouden herenring
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden herenring, 585/000, met een rechthoekige kop voorzien van een sierlijke monogramgravure: JW, gezet aan een versierde band met krulbewerking. 14x11mm. ø 62. ca 3,9 gram. In goede staat

Drie zakhorloges
Resultaat: 100 EUR

Lot met drie zakhorloges, witmetaal, voorzien van witte emaille wijzerplaat en romeinse cijfers. Eén plaat wat beschadigd, twee platen met breukjes erin. Bij één horloge is het scharnier van het achte...

Gouden oorstekers met diamant
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers voorzien van een staaf met uit het midden een ronde gladomzetting voorzien van een briljant geslepen diamantje, totaal ca 0,04 ct. Lengte 22mm. ...

Gouden rozetring
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Geelgouden ring met een witgouden zetkast in de vorm van een bloemvorm rozet bezet met 8 kleine singlecut geslepen diamanten. ø rozet 9,5 mm. ø 54, ca 2,2 gram....

Gouden broche met amethist
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden staafbroche, 585/000, met amethist. Smalle broche met in het midden een rechthoekig gefacetteerde amethist, 12x8mm. lengte 61 mm. ca 5,0 gram. In goede staat

Gouden rozetring met diamant
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Geelgouden ring met een witgouden zetkast in de vorm van een rozet bezet met 7 singlecut geslepen diamanten. ø rozet 12 mm. ø 50, ca 3,1 gram. In goede staat

Fijne witgouden rozetring
Resultaat: 100 EUR

Fijne witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een witgouden zetkast met een opengewerkte rozet bezet met 7 singlecut geslepen diamanten. ø rozet 10 mm. ø 53, ca 2,5 gram. In goede st...

Gouden zegelring, fijn model
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden zegelring, 585/000, met agaat. Ring met een vierkante kop bezet met een vierkant vlak geslepen agaat, 16x12mm, met een roodbruine kleur. Stukje van de zetkast afgesleten. Onder de steen is...

Zilveren armband en 4 ringen
Resultaat: 100 EUR

Zilveren armband en 4 zilveren ringen, 925/000, Zilver vergulde armband met langwerpige schakels bezet met zirconia's en daartussen X-vormige schakels. Voorzien van bakslot en veiligheid. En 4 ringen ...

Zilveren herdenkingshanger
Resultaat: 100 EUR

Zilveren herdenkingshanger, ovale medaillon met kristallen voor- en achterkant. 45x28mm, inclusief oog. In goede staat

Gouden ring met parel
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden slagring, 585/000, met parel. Fantasie slagring in het midden bezet met een cultive parel, ø 7 mm. ø 56. In goede staat

Gouden hanger met blauwe steen
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met blauwe steen. Hanger met een vierkant gefaceteerde blauwe steen geplaatst in een ruitvormige zetting. Grootte hanger 18x34mm, inclusief oog. ca 4,2 gram. In goede staat

Zilveren zakhorloge
Resultaat: 100 EUR

Zilveren zakhorloge, 925/000, met witte wijzerplaat voorzien van romeinse cijfer, Harris Stone Leeds. Het horloge is bevestigd aan een zilveren horlogeketting met gourmetschakel en wapenhanger. ø 55mm...

Twee zilveren horloges
Resultaat: 95 EUR

Twee zilveren zakhorloges, 800/000, één voorzien van een gegraveerde deksel met figuren, mist glas en wijzer, ø 50 mm, en een horloge met deksel voorzien van een schild. Gemerkt: K.Serkisoff Constanti...

2 Paar gouden oorknoppen
Resultaat: 90 EUR

Twee paar gouden oorknoppen, 585/000, een paar oorknoppen met een ronde kast bezet met een zirconia, ø 5mm, en een paar oorknoppen met drie kleuren goud, rood/wit/geel, voorzien van een klein singlecu...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden bandring, 585/000, opengewerkt en bezet met 4 singlecut geslepen diamantjes, totaal ca 0,025 ct. Breedte ring 5 mm. ø 55. ca 3,1 gram. In goede staat

Zilver vergulde choker met zirconia's
Resultaat: 90 EUR

Fraaie zilver vergulde choker, 925/000, met zirconia. Verlopend collier van ovaal gourmetschakels, gemaakt in een V-vorm. In het midden voorzien van een grote rozet bezet met diverse zirconia's. breed...

Gouden hanger met witopaal
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met witopaal. Ovale hanger met een bewerkte geschulpte rand bezet met een ovaal cabouchon witopaal. Grootte hanger 33x14mm, inclusief oog. ca 2,5 gram. In goede staat.

Witgouden rozetring met diamant
Resultaat: 90 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een witgouden zetkast in de vorm van een bloem bezet met 7 singlecut geslepen diamanten. ø rozet 9,5 mm, één diamant wat beschadigd ø 50, ca 2...

Gouden ring met roosdiamant
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een ronde band, aan de kop bezet met een roosgeslepen diamant in een ronde zetkast. ø 6 mm. ca 1,8 gram. ø59. In goede staat

Gouden ring met camee
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met camee. Ring met een opengewerkte grove zetkast bezet met een ovale schelpcamee met vrouwfiguur. Grootte kop 21x16mm. ø59 ca 4,1 gram. In goede staat