Groot antiek plated Jugendstil tafelstuk. Circa 1900. Dame draagt schaal. Restauratie voet beeld. Oxidatie. Afmeting: 45 x 60 x 34 cm. In redelijke staat.
Elf ronde getorste 800/000 zilveren vleespennen met bolknoppen. Gemerkt Z. Vijf stuks circa 165 mm lengte + zes stuks circa 205 mm lengte. Gewicht: totaal circa 135 cm. In goede staat.
Antiek zilveren suikertafeltje, 833/000, ovaal gecontourneerd klaptafeltje met gedreven bewerking. 14x11x8cm. ca 99 gram. In goede staat
Bal-vormig 925/000 sterling zilveren thee-ei met klep en gedreven C-voluten aan een 835/000 zilveren jasseronketting met haak. Afmeting: Ø 4 cm. - L 17 cm. Met oud belasting keur. In goede staat.