Bal-vormig 925/000 sterling zilveren thee-ei met klep en gedreven C-voluten aan een 835/000 zilveren jasseronketting met haak. Afmeting: Ø 4 cm. - L 17 cm. Met oud belasting keur. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Mr. Hendrik de Wint I-'s Gravenhage. j.l.: K. Anno 1756. Afmeting: L 20,5 cm. Gewicht: circa 75 gram. In goede staat.
Lot met 3 zilveren gespen, 833/000, gecontourneerde modellen versierd met knopjes en filigrainwerk. 8-10 cm. ca 112 gram. In goede staat
Zilveren maliënkoldertasje, 800/000, met rechthoekig beugel. Vorozien van zilveren ketting. 14x13cm. totaal ca 171 gram. In goede staat
Gecontourneerde odeurflacon uit Boheems glas met blauw decor, voorzien van zilveren kraag en dop, 835/000, met floraal decor. 9,5x4x2cm. Dop iets gedeukt, verder in goede staat.
Antiek geslepen kristallen theebus met amandelslijpsel, voorzien van 835/000 zilveren montuur + dop welke voorzien is van een fijne parelrand. Afmeting: 7 x 11 cm. In goede staat.
Zilveren sigarettenpijp, 925/000, in de vorm van een slang met granaat voorzien van cantille bewerking. 9 cm. ca 7 gram. Wat gedeukt verder in goede staat.
Odeurflacon van melkglas met zilveren kraag en dop, 833/000, versierd met voluten en floraal decor. 10x4x2cm. In goede staat