19e Eeuwse Duitse notenhouten dekseldoos met koekoek/nest en floraal decor. Afmeting: 25 x 24 x 19 cm. In goede staat.
Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met amethist, robijn, smaragd, saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 58 gram.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,8 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde bronzen vijf-lichts wandkandelaren met engelen. Empire-stijl. Afmeting: 68 x 24 x 28 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kantige vazen. Zeldzaam decor met figuur/landschap en tekst. Met zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, Queng Lung. Chips en of haarlijn. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale vaas met rondom figuren in coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse compositie metalen kaarskandelaar met bacchus. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/vogel + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Drie koppen gaaf. Afmeting: 5,5 - 12,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuw. Floraal. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 34,5 cm. In redelijke staat.
Granaatarmband met geelgouden sluiting, 585/000. Armband van 2 rijen gefacetteerde granaatstenen, ø 5mm, bevestigd aan een ronde sluiting met geschulpte rand met granaat. ø slot 14 mm. lengte 18 cm. I...
Oorstekers, 416/000, met camee. Achtkantige oorstekers met een bewerkte rand en bezet met een schelpcamee voorzien van een portret van een vrouw. 11,5x12,5,mm. ca 3,0 gram. In goede staat
Geelgouden collier, 585/000, gemaakt uit een blokjes schakel, voorzien van bakslot met veiligheid. dikte: 3x3mm. lengte 43 cm. ca 30 gram. In goede staat.
Vier antieke keramieken dien/onderzet bladen met vernikkelde omranding. Duitsland. Afmeting: Ø 13 - Ø 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, met saffier. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier en daaromheen een geschulpte rand bezet met 8 singlecut geslepen diamantjes. Grootte h...
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een markiesvormige rozet in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauw saffier, ø 5,5mm. Om de saffier zit een rand met 10 briljant ges...
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Twee borden haarscheur. Afmeting: Ø 14 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Franse briefopener van brons. Met pierrot + veer. Circa 1910. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 925/000, Birmingham, voorzien van wit emaille wijzerplaat met romeinse cijfers. Gemerkt op de plaat met: J.Whitham, Bingley. uurwerk gemerkt met: J.Whitham, Bingley 405292. Ø 53 m...
Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met tuin/coulissen decor + bodemmerk professioneel gerestaureerde haarlijn en chipjes. Afmeting: 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten kinder wasmangel. Circa 1900. Afmeting: 28 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten schrijfkist met deksel + lade. Circa 1900. Afmeting: 28 x 31 x 25 cm. In goede staat.