Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Verte brush pot Ø 21,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte brush/penselen pot. Met rondom figuren/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese kom + zeepstenen figuur
Startprijs 50 EUR

Twee delen Chinees antiek. 1x 19e Eeuwse kom met zeldzaam paarden decor + bodemmerk. Zeepstenen figuur van Chinese visser. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

Chinese bonsai-pot
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon bonsai plantenbak met tekst en signatuur. Afmeting: 7,5 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose kommen Ø 11,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met hoogwaardigheidsbekleder in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese penselen/dekseldoos
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos voor penselen. Deksel gelijmd. Afmeting: 7 x 19,5 x 10 cm. In redelijke staat.

Familie Rose kom Ø 13,2 cm.
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Familie Rose kommen Ø 20 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren in tuin decor. Cheng Lung. Twee kommen haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese gemberpotten
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén pot haarscheur. Eén pot gaaf. Afmeting: H 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Snuffbottle, Floraal
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met floraal decor. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Startprijs 200 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak. Gecontourneerd. Afmeting: 5 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.

2 Chinese schotels
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse vogelsoorten, kippen, paradijsvogel, kraanvogel, mandarijneend, zwaluw. Met bodemmerk. Afmeting: circa Ø 11 cm. In goede staat.

Japanse Kutani vaas, H 61 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani kraagvaas met figuren/draak en goud decor. Eén chip. Afmeting: H 61 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari kom op sokkel
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Japanse Imari porseleinen kom met landschap/floraal decor + bodemmerk. Twee kleine haarlijnen. Afmeting: 8,5 x Ø 18,6 cm. In redelijke staat.

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 57 cm.
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. 19e Eeuw. Met bloempot/floraal/vogel/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 57 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Imari vaas, H 78 cm.
Resultaat: 375 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met coulissen/draken/foo-honden/floraal/goud decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 78 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese gemberpot, Ø 20,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met deksel. Fabeldier in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 23,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese Kantonese borden Ø 20 cm.
Startprijs 80 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.

Chinese waterschaal Ø 21,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen waterschaal met Sang de Boeuf rood glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Twee Japanse wandpanelen
Startprijs 400 EUR

Twee grote Japanse houten wandpanelen met porseleinen karakter tekens. Afmeting: H 155 x B 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (14 x)
Resultaat: 100 EUR

Lot van veertien delen Chinees porselein. Schotels/borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee borden beschadigd. Eén schotel beschadigd. Eén bord haarlijn. Eén schenkkan haarlijn. Eén Imari waterpot, twee ...

Chinese vaas, H 18 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein
Startprijs 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porsleinen kop en schotels. Drie koppen + twee schotels. Twee keer met landschap, floraal. Kopjes goed, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede s...

Chinese kom Ø 15,4 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,4 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 43 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met bloemvaas/kostbaarheden decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.