Antieke eikenhouten kapstok met heraldiek decor. Neo renaissance. Afmeting: 50 x 104 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten neo renaissance stoel met leeuwenkoppen en velours stoffering. Afmeting: 114 x 67 x 61 cm. In goede staat.
Grote zware antieke plaquette van gietijzer 'Laatste avondmaal' in eikenhouten lijst. Circa 1900. Afmeting: H 37 x B 67 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur van stadhouder Willem van Oranje. 19e Eeuw. Drie deeltjes bij basement missen. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Grote notenhout gestoken putti met bijenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen tafelschaal met goud/zilver verwerkt. Tweede helft 20e eeuw. Glas fusing. Afmeting: 12 x 49 x 46 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Vrouwenhoofd. Glass fusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee moderne glazen uilen in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 17 - 31 cm. In goede staat.
Grote glazen Murano-stijl haan. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws zes-delig Frans porseleinen empire thee-servies. Landschap/goud decor. Enkele haarlijnen kop + schotel. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met pauw in landschap decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1910. Jugendstil. Ongemerkt. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Zeer grote Hollandse polychrome Fayence kom met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 27 cm In goede staat.
Lot van acht Chinees porseleinen kop + schotels met geisha decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Twee schotels gelijmd, één haarscheur. Afmeting: ............. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vissenkom. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 40 cm. In goede staat.
Drie-delige antieke plateel Arnhem rookset. Circa 1915. Tablet + twee tabakspotten. Afmeting: 7 - 31 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Villeroy & Boch Bonn keramieken kaststel. Duitsland. Met landschap decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: H 30 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Lot antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen serviesgoed. Onder andere: Meissen, KPM et cetera. Tien delen. Drie delen haarlijn of chip. Afmeting: 13 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Delfts-blauw aardewerk. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen plaquette. Tweede helft 20e eeuw. Johann Gregorius Höroldts 1726. Afmeting: H 18,3 x B 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse steengoed vaas. Gemerkt met hert + onduidelijke signatuur. Circa 1900. Jugendstil. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Eén maal Queng Lung theebus met zilveren dop, voet beschadigd. En een Chinees bord met tuin decor. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijke staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Imari + Familie Rose. Eén chip. Eén haarlijn. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in landschap. Eén haarscheur. Deksel chip. Eén vaas goed. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.
Lot Chinees porselein (5x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse Familie Rose schotels. Drie 18e eeuwse kopjes, één chip, twee haarscheur. Afmeting: 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 26 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees lakwerk wandpaneel. Met figuren in tuin decor. Afmeting: H 46 x B 63 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon schaal met floraal decor en verso, lotusbloemvorm. Flambé vierkante kom met karaktertekens + bodemmerk. En een Familie Rose pot met chicken/figuren...
Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit; Knobbelvaas + bodemmerk. En twee schenkkannen met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Noir tafellamp met paradijsvogel/floraal decor. Circa 1940 - 1950. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japans porseleinen vazen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Chinese keramieken diepe schotel met floraal decor. Randschade + haarlijn. Afmeting 6 x Ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Grote Japanse cloisonné vaas met floraal decor op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen op papier. Landschap met figuur + signatuur. En bloemen + signatuur. Afmeting: circa L 130 - 140 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette in houten lijst. Floraal/vogel decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Drie delen Japans. 1x bronzen cloisonné vaas met karaktertekens, 19e eeuw. 2x Gesigneerde gietijzeren kannen. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Imari porseleinen sierschotel met floraal/bloemvaas decor. Eén scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijke staat.
Parelmoer lepeldoos met 18 zilveren lepels, 833/000. Rechthoekige doosje met parelmoer mozaiëk, stukjes ontbreken, gevuld met 12 theelepels met een getorste steel en bekroond met een blad en theelepe...
Zilveren beker, 835/000, op ronde voet met rand en voorzien van een omgeslagen rand. MT.; Carl M.Cohr Fredericia, 1946. Denmark. ø8,5x10cm. ca 81 gram. In goede staat
Kristallen bierpul met zilveren deksel, 833/000. Bierpul versierd met divers slijpwerk, geplaatst op een achtkantige voet met greep. De bierpul heeft een zilveren klapdeksel voorzien van duimstop en v...
Drie delen zilver, 833/000, met een ovale borstel voorzien van zilver met een voorstelling met figuren, een vierkant gecontourneerd pepermuntdoosje met graveerwerk en ribdecor, scheurtjes in de bodem ...
Geslepen kristallen tafelbel met ruitslijpsel, zilveren klepel en zilveren handgreep. 835/000. Toegeschreven aan Mr. H.W. van Loon. Waarborg district Rotterdam. Circa: 1830. Afmeting: 20 x ø 8 cm. In...
Zilveren gedenklepel, 833/000, voorzien van een peervormige bak met een dubbel getorste steel bekroond met een vogel. 20 cm. MT.: Onduidelijk, jl.:Y:1858. Totaal ca 42 gram. Bak iets uit model verder ...
Paar zilveren vleeswarenvorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en voorzien van floraal graveerwerk. Schoonhoven, jl.:G:1891. 13 cm. ca 22 gram. In goede staat
Zes plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Lot met 3 beursjes, een zwart geborduurd tasje voorzien van een zilveren rechthoekige beugel versierd met graveerwerk, 833/000, Schoonhoven, jl.:H:1917, voorzien van ketting, 11 cm, een witmetalen beu...