Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke kapstok, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met heraldiek decor. Neo renaissance. Afmeting: 50 x 104 x 9 cm. In goede staat.

Eiken stoel
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten neo renaissance stoel met leeuwenkoppen en velours stoffering. Afmeting: 114 x 67 x 61 cm. In goede staat.

Plaquette 'Laatste avondmaal'
Resultaat: 60 EUR

Grote zware antieke plaquette van gietijzer 'Laatste avondmaal' in eikenhouten lijst. Circa 1900. Afmeting: H 37 x B 67 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 60 EUR

Bronzen sculptuur van stadhouder Willem van Oranje. 19e Eeuw. Drie deeltjes bij basement missen. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

Houtengestoken figuur, Putti
Resultaat: 60 EUR

Grote notenhout gestoken putti met bijenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Moderne glazen schaal
Resultaat: 60 EUR

Grote moderne glazen tafelschaal met goud/zilver verwerkt. Tweede helft 20e eeuw. Glas fusing. Afmeting: 12 x 49 x 46 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur, Vrouwenhoofd
Resultaat: 60 EUR

Moderne glazen sculptuur. Vrouwenhoofd. Glass fusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee glazen uilen
Resultaat: 60 EUR

Twee moderne glazen uilen in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 17 - 31 cm. In goede staat.

Glazen Murano-stijl haan
Resultaat: 60 EUR

Grote glazen Murano-stijl haan. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Zes-delig Frans thee-servies
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuws zes-delig Frans porseleinen empire thee-servies. Landschap/goud decor. Enkele haarlijnen kop + schotel. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse borden
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met pauw in landschap decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Twee vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke keramieken pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1910. Jugendstil. Ongemerkt. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Grote Delftse kom Ø 27 cm.
Resultaat: 60 EUR

Zeer grote Hollandse polychrome Fayence kom met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 27 cm In goede staat.

Acht Chinese kop en schotels, 1900
Resultaat: 60 EUR

Lot van acht Chinees porseleinen kop + schotels met geisha decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Twee schotels gelijmd, één haarscheur. Afmeting: ............. In redelijk/goede staat.

Chinese vissenkom Ø 40 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vissenkom. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antieke platelen rookset
Resultaat: 60 EUR

Drie-delige antieke plateel Arnhem rookset. Circa 1915. Tablet + twee tabakspotten. Afmeting: 7 - 31 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch kaststel
Resultaat: 60 EUR

Drie-delig antiek Villeroy & Boch Bonn keramieken kaststel. Duitsland. Met landschap decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: H 30 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot Zwiebelmuster (10x)
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen serviesgoed. Onder andere: Meissen, KPM et cetera. Tien delen. Drie delen haarlijn of chip. Afmeting: 13 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf delen Delfts-blauw aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen Delfts-blauw aardewerk. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.

Meissen plaquette
Resultaat: 60 EUR

Duitse Meissen porseleinen plaquette. Tweede helft 20e eeuw. Johann Gregorius Höroldts 1726. Afmeting: H 18,3 x B 13 cm. In goede staat.

Antieke Duitse steengoed vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse steengoed vaas. Gemerkt met hert + onduidelijke signatuur. Circa 1900. Jugendstil. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Eén maal Queng Lung theebus met zilveren dop, voet beschadigd. En een Chinees bord met tuin decor. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porseleinen kop en schotels
Resultaat: 60 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Imari + Familie Rose. Eén chip. Eén haarlijn. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen, H 10 - 13 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in landschap. Eén haarscheur. Deksel chip. Eén vaas goed. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Lot Chinees porselein (5x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse Familie Rose schotels. Drie 18e eeuwse kopjes, één chip, twee haarscheur. Afmeting: 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselpot, H 35 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk paneel
Resultaat: 60 EUR

Oud/antiek Chinees lakwerk wandpaneel. Met figuren in tuin decor. Afmeting: H 46 x B 63 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon schaal met floraal decor en verso, lotusbloemvorm. Flambé vierkante kom met karaktertekens + bodemmerk. En een Familie Rose pot met chicken/figuren...

Twee Japanse sierschotels
Resultaat: 60 EUR

Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit; Knobbelvaas + bodemmerk. En twee schenkkannen met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Tafellamp gemaakt van Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Noir tafellamp met paradijsvogel/floraal decor. Circa 1940 - 1950. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Vijf antieke Japanse vazen
Resultaat: 60 EUR

Vijf antieke Japans porseleinen vazen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 - 26 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese keramieken diepe schotel met floraal decor. Randschade + haarlijn. Afmeting 6 x Ø 23,3 cm. In redelijke staat.

Japanse vaas op console
Resultaat: 60 EUR

Grote Japanse cloisonné vaas met floraal decor op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Twee Chinese rolschilderijen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen op papier. Landschap met figuur + signatuur. En bloemen + signatuur. Afmeting: circa L 130 - 140 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose plaquette in lijst Ø 24 cm.
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette in houten lijst. Floraal/vogel decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Lot divers, Japan (3x)
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Japans. 1x bronzen cloisonné vaas met karaktertekens, 19e eeuw. 2x Gesigneerde gietijzeren kannen. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

Groot Imari bord Ø 46 cm.
Resultaat: 60 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen sierschotel met floraal/bloemvaas decor. Eén scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijke staat.

Parelmoer doos met zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Parelmoer lepeldoos met 18 zilveren lepels, 833/000. Rechthoekige doosje met parelmoer mozaiëk, stukjes ontbreken, gevuld met 12 theelepels met een getorste steel en bekroond met een blad en theelepe...

Zilveren beker
Resultaat: 50 EUR

Zilveren beker, 835/000, op ronde voet met rand en voorzien van een omgeslagen rand. MT.; Carl M.Cohr Fredericia, 1946. Denmark. ø8,5x10cm. ca 81 gram. In goede staat

Zilveren bierpul
Resultaat: 50 EUR

Kristallen bierpul met zilveren deksel, 833/000. Bierpul versierd met divers slijpwerk, geplaatst op een achtkantige voet met greep. De bierpul heeft een zilveren klapdeksel voorzien van duimstop en v...

Drie delen zilver
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een ovale borstel voorzien van zilver met een voorstelling met figuren, een vierkant gecontourneerd pepermuntdoosje met graveerwerk en ribdecor, scheurtjes in de bodem ...

Kristallen tafelbel met zilver
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen tafelbel met ruitslijpsel, zilveren klepel en zilveren handgreep. 835/000. Toegeschreven aan Mr. H.W. van Loon. Waarborg district Rotterdam. Circa: 1830. Afmeting: 20 x ø 8 cm. In...

Zilveren gedenklepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren gedenklepel, 833/000, voorzien van een peervormige bak met een dubbel getorste steel bekroond met een vogel. 20 cm. MT.: Onduidelijk, jl.:Y:1858. Totaal ca 42 gram. Bak iets uit model verder ...

Paar zilveren vleesvorken
Resultaat: 50 EUR

Paar zilveren vleeswarenvorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en voorzien van floraal graveerwerk. Schoonhoven, jl.:G:1891. 13 cm. ca 22 gram. In goede staat

Zes plated kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Zes plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Drie beursjes met beugel
Resultaat: 50 EUR

Lot met 3 beursjes, een zwart geborduurd tasje voorzien van een zilveren rechthoekige beugel versierd met graveerwerk, 833/000, Schoonhoven, jl.:H:1917, voorzien van ketting, 11 cm, een witmetalen beu...