Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie oude kristallen lampen
Startprijs 80 EUR

Drie oude kristallen lampen. Eén plafondlamp en twee wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 68 cm. / 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.

Twee antieke kaarskandelaren
Startprijs 80 EUR

Twee antieke messing kaarskandelaren in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Twee neo-gotische kaarskandelaren
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse neo gotische messing kaarskandelaren met ridders. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Twee bronzen kandelaren, H 40 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee antieke bronzen neo renaissance kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke Engelse humidor
Startprijs 80 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten humidor met zilveren plaquette Leonard Brown E.S.O. Ealing Conservative Association March 21st 1932. Met opbergruimte en tabakspot. Tabakspot beschadigd, verder in ...

Drie delen gietijzer
Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse Duitse gietijzeren voorwerpen. Historisme. Bestaande uit: Twee opengewerkte wandschotels en een wandplaquette met adelaar wapen. Grote schotel gescheurd. Afmeting: Ø 21 - 26 cm. In red...

Antieke paraplustandaard, 1900
Startprijs 80 EUR

Grote antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 77 x 50 x 24 cm. In goede staat.

Twee wandconsoles
Startprijs 80 EUR

Twee wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal goudkleurig, kunststof met putti. Eén maal hout met polychromie engel. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

2x Onduid. gesign., Landschap met vee
Startprijs 80 EUR

Twee maal onduidelijk. 20e Eeuw. Landschappen met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. / H 60 x B 90 cm. In goede staat.

2x 20e Eeuw, Landschappen
Startprijs 80 EUR

Twee werken. 20e Eeuw. Landschappen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm./ H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Rob Vogtschmidt, Riviergezicht met boten
Startprijs 80 EUR

Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

O. Köster, Landschap met dorp
Startprijs 80 EUR

O. Köster. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. Houssart, Landschap met boot en kamperende mensen
Startprijs 80 EUR

H. Houssart. Belgische School. Circa 1930. Landschap met boot en kamperende mensen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Drie antieke gravures/steendruk
Startprijs 80 EUR

Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...

Onduid. gesig., Bosven
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Bosven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.

Miniatuur portret
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd. 20e Eeuw. Miniatuur dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort
Startprijs 80 EUR

Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.

G. Plateau, Riviergezicht met zeilboot
Startprijs 80 EUR

G. Plateau. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 58 cm. In goede staat.

C. Maxim, Meisje met kersen
Startprijs 80 EUR

C. Maxim. Franse School. Circa 1950. Meisje met kersen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Granaatcollier
Startprijs 80 EUR

Collier van granaatkralen aan de zilveren slot, 835/000, Collier van 3 rijen gefacetteerde granaatkralen, ø 4mm, bevestigd aan een zilveren ronde sluiting met filigrain bewerking. 37 cm. In goede staa...

Gouden hanger, appel, met emaille
Startprijs 80 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een appel, aan de voorzijde versierd met emaille inleg. 20x23mm, inclusief oog. ca 2,2 gram. In goede staat

2 Paar zilveren oorstekers
Startprijs 80 EUR

Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met blauwe steen. Oorstekers in de vorm van een zeester bezet met rond gefacetteerde lichtblauwe steentjes, ø 12 mm. En een paar oorstekers met een ovale blauw ...

Zilveren horlogeketting
Startprijs 80 EUR

Zilveren chatelaine, 833/000, met rokhaak, 800/000, en stempels. Chatelaine met gecontourneerde rokhaak voorzien van bloemdecor en 2 stempels en een sleutel. lengte 30 cm. ca 82,9 gram. In goede staat...

Lot sieraden
Startprijs 80 EUR

Lot zilveren sieraden met 2 colliers met turkoois stenen, amethist en bloedkoraal en een ring met ovale turkoois.totaal ca 64,7 gram. Im goede staat

Grote broche/hanger vlinder met emaille
Startprijs 80 EUR

Grote broche/hanger, 925/000, in de vorm van een grote vlinder versierd met emaille, parels en markesiet. 58x44mm, ca 12,4 gram. Nieuw

Lang zilveren collier
Startprijs 80 EUR

Lang zilveren schakelcollier, 925/000, met rechthoekig balkjes en geslepen ankerschakels. dikte 3,2x3,2mm. Lengte 92 cm. ca 46,5 gram. Gedragen, verder in goede staat.

Witgouden hanger met saffier en zirconia's
Startprijs 80 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met saffier en zirconia. Een ovale rozethanger, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde saffier en daaromheen een rand met 10 zirconia's. Grootte hanger 10x19mm. ca ...

Zilveren choker met emaille en parel
Startprijs 80 EUR

Zilveren choker, 925/000, met emaille, markesiet, parel en opaal. Zilveren getorst collier met in het midden een ovaal gecontourneerd element symmetrisch versierd met venster-emaille, parels, opaal en...

Zilveren broche met emaille, zwaan
Startprijs 80 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een zwaan versierd met markesietstenen en vensteremaille. 33x40mm. ca 8,4 gram Nieuw

Zilveren spiegel
Startprijs 80 EUR

Fraaie zilveren handspiegel, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipenhouder. Voorzien van floraal decor. 34x16cm. Diverse kleine restauraties. Verder in goede...

Zilveren beugel met ketting, 1802
Startprijs 80 EUR

Grote antieke zilveren beugel, 925/000, met ketting. Gecontourneerde beugel voorzien van floraal graveerwerk. De beugel is voorzien van een ketting. MT.: J.J. Duwel, Schoonhoven jl.:I:1802. 16 cm. ca ...

3 Bestekdelen zilver
Startprijs 80 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, een cakevork met een getorste steel bekroond met een eikel, MT.: v.d. Meulen, Joure, jl.: c:1962. Strooilepel, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van ...

Lot bestek
Startprijs 80 EUR

Cassette met plated bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 7 x 50 cm. In goede staat.

4-Delig zilveren naaigerei in foedraal
Startprijs 80 EUR

Foedraal met zilveren naaigerei, 835/000, Zeskantige foedraal voorzien van een zilveren naaldenkoker, naald, vingerdop en schaar met zilveren grepen. 13x8x2cm. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim. In goede s...

Bonbonschaal met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen schaal met zilveren voet en beugel, 833/000. Schaal met een gecontourneerde rand, geplaatst op een ronde voet versierd met floraal graveerwerk en voorzien van een opengewerkte gecontourneer...

Karaf met zilveren montuur
Startprijs 80 EUR

Kristallen schenkkaraf versierd met slijpwerk, geplaatst op een ronde zilveren voet, met zilveren montuur op de hals met ketting verbonden aan de stop. 835/000. Voorzien van schenktuit en greep. ø14x3...

Zilveren lepels met apostellen
Startprijs 80 EUR

Stel zilveren antieke apostellepels, 835/000, met twee-delige getorste steel met cartouch-vormig schildje en bekroond door een apostel ronde floraal gegraveerde bak met gezichtjes op achterzijde bak. ...

Zilveren gembercouvert
Startprijs 80 EUR

Zilveren gembercouvert, 833/000, versierd met graveerwerk en gecontourneerde stelen. 17 cm. totaal ca 57 gram. MT.: A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: q: 1875.

Zilveren reukbol
Startprijs 80 EUR

Zilveren reukbol, BWG, fraai gezaagd en voorzien van bloem en vogelpatronen. De bol is voorzien van een ketting en haak. ø 53mm. ca 74 gram.

Zilveren gebaksschep
Startprijs 80 EUR

Zilveren schep, 800/000, met benen greep. Gecontourneerde schep voorzien van gravure met reiger. Voorzien van een gravure aan de achterzijde: SR.BR.PR. R.R. M.R. 8 octobr 1887.

Lepeldoos met zilveren lepels
Startprijs 80 EUR

Houten lepeldoos met inleg voorzien van 14 zilveren koffielepels en een klontjestang. 8 Lepels met biedermeiergravure, 835/000, allen voorzien van restauratie, en 6 lepels met Djokja bewerking en een ...

Bronzen figuur, Windhond
Startprijs 75 EUR

Bronzen, groen gepatineerde windhond op zwart marmeren basement. Gesigneerd Barye. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Set tafellampen met kap
Startprijs 75 EUR

Twee grote kristalglazen tafellampen met zwarte kap en chroom. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 32 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Fruit stilleven
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 52 x B 60 cm. In goede staat.

Chinees wierookbrander
Startprijs 70 EUR

Chinese brons gepatineerde metalen wierookbrander. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 29 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startprijs 70 EUR

Chinees porseleinen trekpot met draken decor en craquelé glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.

Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startprijs 70 EUR

Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.

Duitse Dresden bonboniere
Startprijs 70 EUR

Duitse Dresden porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Delftse schotel Ø 35 cm.
Startprijs 70 EUR

Grote Delftse polychrome Fayence schotel met bloemvaas decor. Circa 1900. Gemerkt. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Twee delen Duits porselein
Startprijs 70 EUR

Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Royal Bonn wandschotel Ø 24 cm.
Startprijs 70 EUR

Duitse Royal Bonn keramieken wandschotel met Art Deco decor. In de stijl van Colenbrander. Circa 1915. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Vaas + kandelaar Makkum, Jan van der Vaart
Startprijs 70 EUR

Twee delen Makkum, Jan van der Vaart. Getordeerd aardewerk. Mulitple. 70-er Jaren. Witte vaas, chip. Kaarskandelaar, goed. Afmeting: 9,5 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen vaas
Startprijs 70 EUR

Iriserende glazen vaas met zilver overlay. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 12,5 x Ø 14 cm. Diverse beschadigingen

Bronzen sculptuur
Startprijs 70 EUR

Moderne bronzen sculptuur op natuurstenen basement. Gesigneerd John Bier 1936. Acrobatengroep. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startprijs 70 EUR

Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Eiken tafel, 1880
Startprijs 70 EUR

Tafel van eikenhout, met gedraaide poten. Willem III. Circa 1880. Afmeting: 102 x 101 x H 75 cm. In goede staat.

Regulateurklok
Startprijs 70 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met pronkslinger. Circa 1880. Uurwerk vervuild. Afmeting: 98 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke eiken tafelklok, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke eikenhouten Amerikaanse tafelklok. Ansonia New York. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 39 cm.In goede staat.

Franse pendule + kandelaar
Startprijs 70 EUR

Antieke Franse pendule + kandelaar. Zwart marmer. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 - 50 cm. In goede staat.

Doos speelgoed (o.a.: Meccano)
Startprijs 70 EUR

Lot divers speelgoed in dozen. Onder andere; Meccano, Matador, Necobo + Mobaco speeldoos etc. Afmeting: 33 - 49 cm. In goede staat.

Twee Amerikaanse legerhelmen
Startprijs 70 EUR

Twee Amerikaanse legerhelmen. Eén helm met, en één helm zonder binnenwerk. Midden 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1930
Startprijs 70 EUR

Antieke bronzen Art Deco hanglamp. Drie-lichts. Circa 1930. Afmeting: 57 x 63 x 60 cm. In goede staat.

Lot krukgewichten (7x)
Startprijs 70 EUR

Set van zeven Engelse messing krukgewichten. In goede staat.

Antieke kindermangel
Startprijs 70 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kinder wasmangel. Circa 1900. Afmeting: 28 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Bronzen zuigkruik
Startprijs 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse bronzen zuigkruik. Afmeting: 9 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Klarinet
Startprijs 70 EUR

Amerikaanse Bundy klarinet in cassette. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Wandkandelaar
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse wandkandelaar op rood keramieken schotel. Messing met compositie metaal. Historisme. Circa 1870. Afmeting: Ø 33 x 11 cm. In goede staat.

Italiaanse tafellamp, H 46 cm.
Startprijs 70 EUR

Italiaanse tafellamp van albast met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Lot Chinees tin (6x)
Startprijs 70 EUR

Zes delen Chinees tin. 19e Eeuw. Onder andere; Stapeldoos, kandelaar, kan etc. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Twee gipsen Heilig beelden
Startprijs 70 EUR

Twee grote antieke gipsen Heilig beelden met polychromie. Circa 1920 - 1930. Eén figuur minimale chip. Afmeting: H 65- 72 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands riviergezicht
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha
Startprijs 70 EUR

Anton v.d. Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha beeld en masker. Twee plekken laat olieverf los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Collier van bloedkoralen met goud op zilveren slot
Startprijs 70 EUR

Lang collier van bloedkoralen met goud op zilveren ovaal bewerkte sluiting, 835/000. ø kraal 4,5mm. 82 cm. ca 23 gram. In goede staat

Granaat-armband
Startprijs 70 EUR

Armband van granaat met een zilveren slot, 835/000. Armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø6mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met een kwartje. lengte 21 cm. In goede staat.

Parelcollier
Startprijs 70 EUR

Collier van Cultive parels, ø 8 mm, bevestigd aan een zilveren magneetsluiting met veiligheid. Lengte 45 cm. In goede staat.

5 Zilveren ringen met roze steen
Startprijs 70 EUR

Vijf zilveren ringen, 925/000, met roze steen. Diverse modellen ringen met divers geslepen roze stenen. totaal ca 37,1 gram. Gerhodineerd. In goede staat

Zilveren broche/hanger met vrouwfiguur
Startprijs 70 EUR

Zilveren ronde broche/hanger, 925/000, deels gezaagd met vrouwportret. ø 43 mm. ca 9,2 gram. In goede staat.

Gouden solitairring, diamant
Startprijs 70 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een royale zetkast voorzien van een klein diamantje in een grote gladomzetting. Grootte kop ø 4,5mm. ø 57. ca 1,1 gram. In goede staat

Gouden schakelring
Startprijs 70 EUR

Geelgouden schakelring, 585/000, met plaatje. breedte 4 mm. ø ca 54. ca 2,4 gram. In goede staat

Breed vergulde armband
Startprijs 70 EUR

Breed vergulde armband met pennen voorzien van gecretst patroon met markiesvormen. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. De armband is voorzien van een 18 crt vergulding. Lengte 19,5 c...

Zilveren hanger met camee
Startprijs 70 EUR

Zilveren hanger, 835/000, voorzien van een opengewerkte rand met camee voorzien van vrouwfiguur. Grootte inclusief oog: 32x50mm. ca 6,6 gram. In goede staat

Zilveren melkkan
Startprijs 70 EUR

Zilveren melkkan, BWG, 12 loth, 750/000, gecontourneerd vierkant model voorzien van extra ribben op de hoeken. Met een gekrulde greep. 14x9x12cm. ca 110 gram. In goede staat

Zilveren herinneringslepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een dubbel getorste steel versierd met putti en bekroond met een figuur met juk. MT.: B.W. van Eldik, Zupthen, jl.: K:1920. ca 55 gram. 21 cm. In goede staat

Zilveren roomstel
Startprijs 70 EUR

Zilveren roomkan en suikerpot, 925/000, op voet, met oorgrepen. Afmeting: 8,5 x 12,5 x 8,5 cm. In goede staat.

Wildschaar met zilver
Startprijs 70 EUR

Wildschaar/ Gevogelteschaar voorzien van zilveren grepen, 830/000, model puntfilet. 28 cm. Gebruiksporen met enkele deukjes, verder in goede staat.

Antieke dessertvork, 1800
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren drie-tandige dessertvork met Haags Lofje. Mr. Willem van de Goorberg-Leiden. j.l:. S. Anno 1800. Afmeting: L 17 cm. Gewicht: circa 43 gram. In goede staat.

Zilveren couvert
Startprijs 70 EUR

Zilveren couvert, 833/000, vork en lepel met zogenoemd " Amsterdams lof". MT: H.Helweg, Amsterdam jl: Y 1833 Lengte 17,5 cm, ca. 65 gram. In goede staat

Drie zilveren bestekdelen
Startprijs 70 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met 2 bonbonscheppen en een petitfourschep, allen voorzien van een biedermeier gezaagd patroon. 10-16cm. Totaal ca 60 gram. In goede staat.

Zilveren druivenschaar
Startprijs 70 EUR

Zilveren druivenschaar, 833/000, versierd met floraal decor met druivenranken. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam. ca 47,4 gram. 12 cm. In goede staat

Zilveren handspiegel
Startprijs 70 EUR

Zilveren handspiegel, 833/000, gemaakt uit een tasbeugel met bewerkte rand en een breidophouder voorzien van een gedreven voorstelling. 19x9cm. totaal met spiegel ca 96 gram. Iets gedeukt, verder in g...

Antieke zilveren lepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren lepel met Haags lofje en inscriptie IVA. ca 48 gram. 20,5cm. MT.: A.Jansen, Middelburg, 1812-1813.

Bijbel met zilver
Startprijs 70 EUR

Bijbel met bruin lederen omslag voorzien van een zilveren slot versierd met graveerwerk. Kanonieke boeken des Ouden en Nieuwen testaments. Leeuwarden, A. Jongbloed. 10x16x7,5cm. In goede staat

Zilveren mergboor
Startprijs 70 EUR

Zilveren mergboor, 833/000, glad model. 21 cm. ca 24 gram. jl.:P:1824.

Antieke zilveren lepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren lepel, 833/000, met Haags lofje. 20,5 cm. ca 45 gram. Met diverse herkeuren. MT.: Jacobus Kelder, Leiden, 1805. In goede staat