Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Familie Rose maanvaas, H 16 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas, pelgrimvaas met draken/goud decor + zes tekens bodemmerk. Zeer gedetailleerd. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Twee Sang de Boeuf vazen, H 14,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen met ribbel in trompetvormige hals. Afmeting: 14,5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,7 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/coulissen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander
Startprijs 400 EUR

Antieke Chinese bronzen wierookbrander met reliëf. Oudere restauratie. Mogelijk Ming of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In goede staat.

Grote Chinese penselen pot, H 22 cm
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen penselen pot met fabeldieren in landschap decor. Afmeting: H 22 x Ø 21 cm. In goede staat.

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung kop + schotels. Floraal decor. Eén kop haarlijn. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose tazza schaalØ 20,3 cm.
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose tazza schaal met tuin/vogel decor + bodemmerk. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: H 4,8 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese kopjes
Startprijs 1.600 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met gouden draken en bodemmerk. Eierschaal porselein. Afmeting: H 5 x Ø 6 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 220 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.

Chinese-Kantonese lampenvoet
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose lampenvoet met figuur/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 29 - 46 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 29 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Minimale chip/haarlijn. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese maanvaas
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas/drakenvaas. Met salamander oren en bodemmerk. Afmeting:42 x 31 x 17 cm. In goede staat.

Chinese roodglazuur pijpvaas, H 16,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met Sang de boeuf rood glazuur. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese draken kom Ø 16 cm.
Resultaat: 275 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen draken kom met bodemmerk. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinees tafel/kamer scherm
Startprijs 1.500 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kamerscherm met geisha decor. In houtgestoken houder. Afmeting: 60 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse Imari kom, haarlijn. (2) 18e Eeuwse Amsterdams Bont kom, haarlijn. (3) Familie Rose bord, goed. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staa...

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

Acht-kantige Chinees porseleinen celadon vaas met oren. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met draken decor en bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 25 cm.
Startprijs 150 EUR

Oude Chinees porseleinen diepe schotel met feniks decor + bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.

Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees kaststel
Startprijs 250 EUR

Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel met floraal decor. Twee vazen beschadigd, één goed. Afmeting: H 9,5 - 11,5 cm. In redelijke staat.

Chinese kom Ø 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal decor + Amerikaanse driemasters. Afmeting: H 8,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + draak en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese schalen
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen schalen met feniks decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 12 cm. In goede staat.