Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilver
Resultaat: 45 EUR

Lot zilver met een cilindervormige naaldenkoker versierd met gepointilleerd decor, 13 cm, een zilver vergulde pen/potlood. voorzien van monogramgravure: F.R., 8,5cm en een horlogeketting met niëllo li...

Paar zilveren schoengespen
Resultaat: 160 EUR

Paar zilveren schoengespen, 925/000, ovaal model met fraai gezaagd floraal decor. MT.: Cornelius Desormeaux Saunders & James Francis Hollings -Frank- Shepherd, Birmingham, jl.: Z: 1899. 5x4cm. ca 16,7...

Cassette met div. zilveren lepels
Startprijs 120 EUR

Cassette gevuld met zilveren lepels, 833/000, voorzien van 12 koffielepels een suikerschep en een kandijschep, voorzien van een deels getorste steel met bewerkte knop. MT.: R.Kijlstra, Leeuwarden, 189...

Twee zilveren miniaturen, suikertafeltje
Startprijs 200 EUR

Twee zilveren miniatuur suikertafeltjes, één voorzien van een ovaal gedreven blad en 3 gekrulde potjes en een tafeltje voorzien van een ovaal gecontourneerd gegraveerd blad met 3 knoppoten. 8x6x4,5cm ...

Zilveren kandelaar
Startprijs 50 EUR

Fraaie zilveren kandelaar. 835/000. Voet ø 6 cm. Hoogte 11,5 cm. In goede staat.

Zilveren handspiegel
Startprijs 70 EUR

Zilveren handspiegel, 833/000, gemaakt uit een tasbeugel met bewerkte rand en een breidophouder voorzien van een gedreven voorstelling. 19x9cm. totaal met spiegel ca 96 gram. Iets gedeukt, verder in g...

Zilveren roomkom
Startprijs 140 EUR

Zilveren roomkom, 925/00, rond model geplaatst op een ronde voet versierd met floraal decor met cartouchen uit voluten. MT.: Fenton bros Ltd, Sheffield, jl.:l:1903. ca 210 gram. ø 15x9,5cm. In zeer go...

Zilveren gebaksschep
Startprijs 80 EUR

Zilveren schep, 800/000, met benen greep. Gecontourneerde schep voorzien van gravure met reiger. Voorzien van een gravure aan de achterzijde: SR.BR.PR. R.R. M.R. 8 octobr 1887.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 150 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met graveerwerk op het scharnierende deksel in floraal en kruldecor. Voorzien van ribrand en een onderzijde met lijnendecor. MT.: H.G.Kamminga, Leeuward...

Antieke schaar met zilver, ketting & rokhaak
Startprijs 140 EUR

Antieke schaar met zilver, 833/000. Antieke schaar voorzien van zilveren grepen met papagaaien, bevestigd aan een jasseronketting met een opengewerkte gecontourneerde rokhaak. Totale lengte 58 cm. Eén...

Zilveren tafelbel
Startprijs 220 EUR

Zilveren tafelbel, 833/00, gecontourneerd model versierd met graveerwerk en voorzien van een bronzen binnenbel. MT.: onduidelijk, jl.:S:1852. ø10x16cm. Wat gedeukt en uit model. In redelijke staat

Zilveren gembercouvert
Startprijs 60 EUR

Zilveren gembercouvert, 833/000, 2 delig, met een getorste steel en een floraal opengewerkte element. 17 cm. ca 63 gram. In goede staat

Antiek reismes met zilver en barnsteen, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR

Antiek reismes met zilver en barnsteen, 18e eeuw, geplaatst in een bijzondere schede met sagrijnenleer en zilveren biezen. 18 cm. Heft van het mes wat beschadigd, verder in goede staat

Zilveren beurs
Resultaat: 80 EUR

Zilveren beursje, 925/000, gecontourneerd model voorzien van een biedermeier gravure met cartouche. Het beursje is voorzien van een ketting met hangoog en heeft een lederen vakverdeling aan de binnenz...

Zilveren mandje met ramskoppen
Resultaat: 80 EUR

Zilveren mandje, 833/000, schuitvormig model voorzien van guirlandes, ovaal zaagwerk, parelbewerking en ramskoppen. Geplaatst op 4 poten en met hengsel. 13x10x13cm. ca 115 gram. Bodemplaat later in ma...

Couvert met zilver
Startprijs 50 EUR

Voorsnijcouvert met zilveren heften. BWG. Grote vleesvork en mes voorzien van een zilveren geontourneerd heft. 27-31cm. In goede staat

Kralenbeurs met zilveren beugel
Startprijs 220 EUR

Kralenbeurs voorzien van zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Kralentas met een gecontourneerde beugel versierd met guirlandes, graveerwerk en opgesoldeerde bokalen. MT.: Ludwig, Utrecht, jl.: K:1819....

2 Sigarenkokers met zilver
Startprijs 120 EUR

Twee leren sigarenkokers voorzien van zilveren rand sluiting en appliqueen, 833/000, Eén koker is voorzien van gravure: C.K. 14x6x2cm. In redelijk goede staat.

Zilveren reukbol
Startprijs 80 EUR

Zilveren reukbol, BWG, fraai gezaagd en voorzien van bloem en vogelpatronen. De bol is voorzien van een ketting en haak. ø 53mm. ca 74 gram.

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 140 EUR

Zilveren suikerstrooier, 833/000, voorzien van een ronde gezaagde bak met floraal decor en figuren. De gekrulde steel is voorzien van een gezaagd element met puttohoofd en bekroond met een vogel. jl.:...

Zilveren fluitje in de vorm van een draak
Resultaat: 100 EUR

Zilveren fluitje, BWG, in de vorm van een draak versierd met cantille bewerking en een onyx. 9 cm. ca 6,2 gram. In goede staat

Zilveren druivenschaar
Startprijs 70 EUR

Zilveren druivenschaar, 833/000, versierd met floraal decor met druivenranken. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam. ca 47,4 gram. 12 cm. In goede staat

Zilveren kolomkandelaar
Startprijs 45 EUR

Sterling zilveren kolomkandelaar met ronde gevulde voet en zeskantige stam. 925/000. Bedeukt. Afmeting: 25,5 x ø 9,5 cm. In redelijke staat.

Paar zilveren broekstukken
Startprijs 150 EUR

Paar grote zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een getorste rand met een afbeelding van een ruiter te paard. ø 85 mm. ca 85 gram. In goede staat.

Zilveren gembercouvert
Startprijs 80 EUR

Zilveren gembercouvert, 833/000, versierd met graveerwerk en gecontourneerde stelen. 17 cm. totaal ca 57 gram. MT.: A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: q: 1875.

Zilveren doos op tablet
Startprijs 600 EUR

Zilveren doos op tablet. Rechthoekige doos, 800/000, voorzien van een scharnierend deksel met afbeelding van een muziekmakende putti. De randen van de doos zijn voorzien van een bladdecor, geplaatst o...

Twee zilveren strooiers
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren strooiers, 833/000, een strooier met een rechthoekig gezaagde bak voorzien van halve cirkels en bloempatroon. Bevestigd aan een spatelvormige steel met dubbele filetrand. MT.: J.Schalkwi...

Drie zilveren bestekdelen
Startprijs 70 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met 2 bonbonscheppen en een petitfourschep, allen voorzien van een biedermeier gezaagd patroon. 10-16cm. Totaal ca 60 gram. In goede staat.

Zilveren lepels in schaal
Startprijs 90 EUR

12 Zilveren lepels met kristallen schaal op zilveren voet, 833/000. 12 Theelepels met een peervormige bak aan een deels getorste steel met floraal graveerwerk, 11 cm. En een suikerkom uit kristal met ...

Zilveren bowllepel
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilveren bowllepel, 833/000, met getorste steel met gegraveerde hanenkam. 23 cm. ca 68 gram. MT.: J.H. van der meulen, Joure. jl.: K:1994.

Paar zilveren broekstukken
Startprijs 100 EUR

Paar antieke zilveren broekstukken, rond model met opengewerkte geschulpte rand voorzien van knoppen. Iets uit model. ø 43mm. ca 30 gram.

Lot glaswerk met zilver
Startprijs 50 EUR

Lot kristal met zilver, met 2 karaffen met geëtste florale bewerking, een suikerbakje met geëtst decor geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand en een lepelvaasje uit draadglas met een zilve...

Zilveren geboortelepel & schep
Startprijs 90 EUR

Zilveren geboortelepel en schep, 833/000. Een geboortelepel met peervormige bak, dubbel getorste steel en bekroond met een paard, jl.:1817, 20 cm, en een petitfourschep met een opengewerkte schep voor...

Ikoon van zilver
Startprijs 150 EUR

Ikoon van zilver, 925/000, met een afbeelding van Jezus Christus, voorzien van een matte bewerking en deels voorzien van vergulding. De ikoon is geplaatst op een zwart houten basement. 23x29cm. Zilver...

Lot zilver divers 6x
Resultaat: 80 EUR

Lot zilver met een breipenschede met haak en graveerwerk, 18 cm, een cilindervormige naaldenkoker met gepointilleerd decor, 10 cm. Een taps toelopende naaldenkoker met alegorische voorstelling, 10 cm,...

Zes plated kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Zes plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

IJs-emmer met zilveren rand
Resultaat: 100 EUR

Geslepen kristallen ijsemmer op gecontourneerde voet met ingeslepen ster op de bodem. Voorzien van een zilveren bovenrand, 835/000, met twee fraaie draagringen. Chip. Circa: 1870. Afmeting: 13,5 x 12 ...

Zilveren visschep
Startprijs 150 EUR

Zilveren visschep, 833/000, gecontourneerde schep voorzien van een ajourbewerking bevestigd aan een ebbenhouten greep. MT.: J.v.Wijk, Amsterdam, jl.: B:1836. 35 cm. Voorzien van nette restauratie. In ...

Zilveren geboortelepel
Startprijs 120 EUR

Zilveren herinneringslepel, 833/000, getooid met een koe. Aan de achterzijde van de steel voorzien van een monogram gravure: C.B. MT.: A.M. Sustring, Sneek, J.Schijfsma, Sneek,1838/1873. 20 cm. ca 30 ...

Zilveren suiker/theelepels (10 x)
Resultaat: 160 EUR

Lot met 10 zilveren suikerlepels, 835/000, diverse modellen met o.a. agaten heften en gegraveerde modellen. ca 102 gram. In goede staat

Zilveren room-en suikerlepels + zeef
Startprijs 100 EUR

Lot zilveren lepels, 835/000, met 2 suikerscheppen met graveerwerk, een theezeef met ronde bak en houten steel en 5 roomlepels met graveerwerk en figuren, 2 voorzien van restauratie. Totaal ca 130 gra...

Kristallen schaal met zilver
Startprijs 35 EUR

Geslepen kristallen bonbonkom ca. 15 cm. met amandelslijpsel. Voorzien van 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen en oude belastingkeur. (Minimale chip).

Zilveren eilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren eierlepel, 835/000, met open bak met geschulpte rand en een steel met parelrand. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.:G:1891. 20,5 cm, ca 59 gram. In goede staat

Zes messen + twee kaasschaven
Startprijs 50 EUR

Bestekdelen met zilver, o.a. 2 kaasschaven met zilveren heft, 833/000, model puntfilet en 6 messen met zilveren heft, 800/000, voorzien van monogram-gravure. 21-22cm. In redelijk goede staat.

Houten dienblad met silverplated rand
Startprijs 50 EUR

Achtkantig mahonie kleurig dienblad met fraai silverplated florale rand met handgrepen. 50x36cm. In redelijk goede staat

Plated jardiniere
Resultaat: 40 EUR

Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, In plated houder met handgrepen en staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. Ca. 20.5cm.

Zilveren couvert
Startprijs 70 EUR

Zilveren couvert, 833/000, vork en lepel met zogenoemd " Amsterdams lof". MT: H.Helweg, Amsterdam jl: Y 1833 Lengte 17,5 cm, ca. 65 gram. In goede staat

Zilveren molen
Startprijs 50 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, van een molen met draaiende wieken. MT.; A.F.Westerwaal, Amsterdam, 1900-1902. 6,7 cm, ca 17 gram. In goede staat

Karaf met zilveren stop
Resultaat: 40 EUR

Amandel-geslepen karaf met zilveren stop. 19e Eeuw. Minimale chip en klein barstje. Afmeting: H 33,5 cm. In redelijke staat.

Zilveren lodereindoos
Startprijs 100 EUR

Zilveren lodereindoosje, 835/000, met banden decor, filigrain deksel en wapenschildje met initialen. MT.: H.J. van Halteren, Schoonhoven. jl.:S:1852. Gewicht: ca. 20 gr. Afmeting: 3,5 x 3,5 x 2,7 cm. ...

Zilveren voorsnij couvert
Startprijs 20 EUR

Voorsnijcouvert met zilver, 800/000. Voorsnijcouvert met een vork en mes voorzien van een zilveren heft versierd met acanthusbladeren. 27-31cm. breuk in heft van het mes, In redelijke staat

Theebus met zilveren dop
Resultaat: 80 EUR

Gematteerde geslepen kristallen theebus op voet met zilveren montuur, 835/000, met fraaie dop met knop. MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca 1970. ø7,5x15,5cm. In goede staat

Zilveren roomlepel
Startprijs 40 EUR

Antieke zilveren roomlepel met ronde gedreven bak. Voorzien van een fraaie afbeelding van een heer met wandelstok en een jongen met trekharmonica. Haaksteel voorzien van een schildje met engelenkopje ...

Antieke dessertvork, 1800
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren drie-tandige dessertvork met Haags Lofje. Mr. Willem van de Goorberg-Leiden. j.l:. S. Anno 1800. Afmeting: L 17 cm. Gewicht: circa 43 gram. In goede staat.

Zilveren lepels met apostellen
Startprijs 80 EUR

Stel zilveren antieke apostellepels, 835/000, met twee-delige getorste steel met cartouch-vormig schildje en bekroond door een apostel ronde floraal gegraveerde bak met gezichtjes op achterzijde bak. ...

Wildschaar met zilver
Startprijs 70 EUR

Wildschaar/ Gevogelteschaar voorzien van zilveren grepen, 830/000, model puntfilet. 28 cm. Gebruiksporen met enkele deukjes, verder in goede staat.

Zilveren pasteischep
Startprijs 50 EUR

Zilveren pasteischep, 833/000, met gecontourneerde bak, getorste steel en een heft met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: z: 1909, 21,5 cm. Ca. 60 gram. In goede staat.

Zilveren roomstel
Startprijs 70 EUR

Zilveren roomkan en suikerpot, 925/000, op voet, met oorgrepen. Afmeting: 8,5 x 12,5 x 8,5 cm. In goede staat.

Karaf met zilveren montuur
Startprijs 80 EUR

Kristallen schenkkaraf versierd met slijpwerk, geplaatst op een ronde zilveren voet, met zilveren montuur op de hals met ketting verbonden aan de stop. 835/000. Voorzien van schenktuit en greep. ø14x3...

Karaf op zilveren voet
Startprijs 60 EUR

Kristallen schenkkaraf met sterrenslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. Voorzien van stop. ø12x41cm. In goede staat

Karaf op zilveren voet
Startprijs 60 EUR

Kristallen karaf op ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. De karaf is voorzien van een schenktuit en greep. met stop. 14x11x38cm. In goede staat

Zilveren mand & roomlepel
Resultaat: 90 EUR

Zilveren bonbonmand en roomlepel, 835/000. Opengewerkt bonbonmandje in biedermeierstijl, op een ovale bewerkte voet, met florale greepjes. MT.: Niekerk, Schoonhoven, jl.: r:1977, 17x9x5cm, en een room...

Bonbonschaal met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen schaal met zilveren voet en beugel, 833/000. Schaal met een gecontourneerde rand, geplaatst op een ronde voet versierd met floraal graveerwerk en voorzien van een opengewerkte gecontourneer...

Karaffenset met zilver
Startprijs 150 EUR

Olie- en azijn tafelset met zilver, 833/000. Tafelset met 2 Boheems kristallen karafjes geplaatst op een gecontourneerd houten basement met zilveren getorste greep met zilveren ketting en banden om de...

Zilveren dekseldoos
Startprijs 200 EUR

Fraaie zilveren dekseldoos, 800/000, Djokja, rechthoekig model rijkelijk versierd met Djokja bewerking, geplaatst op 4 poten en voorzien van een houten interieur. 17x11x6cm. Gestempeld djokja silver. ...

Zilveren bestek
Startprijs 200 EUR

Zilveren serveercouvert, 833/000, met vork en lepel voorzien van een gecontourneerde steel versierd met een biedermeier filigrainbewerking. 29 cm. ca 206 gram. MT.: J.C.Sneltjes, Amsterdam jl.:X:1857....

Zilveren schaal
Startprijs 50 EUR

Zilveren bonbonschaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met hamerslagdecor en ribben. 18x11x3cm. ca 97 gram. In goede staat

Zilveren rammelaar
Resultaat: 35 EUR

Fraaie zilveren bolrammelaar, 800/000, voorzien van afbeeldingen met kinderen en dieren. Met bijtring. ø3,9x10cm. Iets gedeukt, verder in goede staat.

4-Delig zilveren naaigerei in foedraal
Startprijs 80 EUR

Foedraal met zilveren naaigerei, 835/000, Zeskantige foedraal voorzien van een zilveren naaldenkoker, naald, vingerdop en schaar met zilveren grepen. 13x8x2cm. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim. In goede s...

Zilveren herinneringslepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een dubbel getorste steel versierd met putti en bekroond met een figuur met juk. MT.: B.W. van Eldik, Zupthen, jl.: K:1920. ca 55 gram. 21 cm. In goede staat

Lot zilver met miniatuur en vingerhoed
Resultaat: 70 EUR

Lot zilver met 2 miniaturen en 4 vingerhoeden. Een miniatuur koets met figuren en een kar, 833/000. En 4 vingerhoeden. ca 54,1 gram. 2-7cm. In redelijk goede staat.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 150 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, 3 lichts, op een rond gecontourneerde voet voorzien van een gedraaide bewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 21x10x20cm. Met gevulde voet. In goede staat

Zilveren schaal
Startprijs 190 EUR

Zilveren schaal, rond gecontourneerde model met gezaagd culotten decor. Voorzien van medaillons en guirlandes. ø23cm. ca 251 gram. In goede staat. vermoedelijk Frankrijk 18e eeuw.

Lot bestek
Startprijs 80 EUR

Cassette met plated bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 7 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar, 3 lichts
Startprijs 130 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, Art Deco stijl, om ronde bewerkte voet voorzien van gebogen armen met lichten voorzien van een lijnbewerking. 26x14x26cm. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim. Met een gevulde voe...

Bijbel met zilveren sloten, 18e eeuw
Startprijs 550 EUR

Bijbel met zwart lederen kaft met zilveren rand en een dubbel slot, 833/000. Statenbijbel, 1797, met een rand voorzien van gezaagde bogen versierd met graveerwerk en 2 gecontourneerde sloten met alleg...

Zilveren inktstel
Resultaat: 150 EUR

Zilveren inktstel, 833/000, met kristal. Inktstel op een rechthoekig zilveren basement met gekrulde poten versierd met graveerwerk. Voorzien van zilveren greep en pennenhouder. In de houder zitten 2 k...

Zilveren beugel
Startprijs 140 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde tasbeugel versierd met bloemen en figuren. De beugel is voorzien van een binnenbeugel, oog en grove gourmet-ketting. Schoonhoven, jl.:L: 1895. Voorzie...

Zilveren tafelbel
Startprijs 170 EUR

Fraaie zilveren tafelbel, 833/000, met een accoladevormige rand. Voorzien van metalen binnenbel. MT.: Jacob Lang & Christiaan Koops, Rotterdam, jl.: R:1851. ø11x17cm. In goede staat.

2 Zilveren zwavelstokdoosjes
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren zwavelstokdoosjes, 925/000, rechthoekige modellen versierd met floraal graveerwerk. MT.: Joseph Gloster, Lion silver works, Birmingham, jl.: e:1904 en E.J. Trevitt & Sons, Chester, jl.;R...

Plated bouilloir
Resultaat: 40 EUR

Antiek Engels plated bouilloir. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

3 Bestekdelen zilver
Startprijs 80 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, een cakevork met een getorste steel bekroond met een eikel, MT.: v.d. Meulen, Joure, jl.: c:1962. Strooilepel, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van ...

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 100 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd halve maan- en spijlendecor. Voorzien van een parelrand en een geplaatst op een ovale ring met filetbewerking. MT.: J.Krins, Schoon...

5 Delen zilver
Resultaat: 70 EUR

Vijf delen zilver, 835/000, met een snuifdoos vierkant gecontourneerd bewerkt model, 3,5x3,5x6cm (jl.:W:1981), een dop van een lodereinflesje, een schaarstoel, een kandelaar en een koets met ruiter, s...

Zilveren miniatuur schilderij met klok
Startprijs 600 EUR

Prachtige miniatuur schilderijklokje op zilveren schilderezel, 800/000. Schildersezel voorzien van 3 klauwpoten en een guirlande met leeuwenkop. Op de ezel is een schilderijklok geplaatst met zilveren...

Twee zilveren gespen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren gespen, 833/000, een rechthoekig model met bewerking van opengewerkte ovaaltjes en een rand met bewerking, 10x8cm.. En een ovaal gecontourneerde gesp opengewerkt en versierd met strikken...

Ei vormig object
Startprijs 60 EUR

Religieus eivormig object, silver plated, voorzien van een afbeelding van Maria met kind en aan de andere zijde een afbeelding van Jezus Christus. Geplaatst op 3 gekrulde poten. ø5x7cm. ca 118 gram. I...

Grote flacon met zilver
Resultaat: 40 EUR

Grote gecontourneerde kristallen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. 13x5x2cm. In goede staat.

Zilveren beugel met ketting
Startprijs 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, rond opengewerkt model versierd met putti en vogels. MT.: F. Groot Broersma, Sneek. jl.:H:1917. Voorzien van ketting. 15 cm. In goede staat

Zilveren beugel met ketting, 1802
Startprijs 80 EUR

Grote antieke zilveren beugel, 925/000, met ketting. Gecontourneerde beugel voorzien van floraal graveerwerk. De beugel is voorzien van een ketting. MT.: J.J. Duwel, Schoonhoven jl.:I:1802. 16 cm. ca ...

Zilveren lodereindoos
Startprijs 50 EUR

Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model o.a. voorzien van graveerwerk. MT.: C.J.Bruinings, Joure, 1849-1902. Mist een stukje, verder in goede staat. 3x3x5,5cm. ca 24 gram.

Zilveren melkkan
Startprijs 70 EUR

Zilveren melkkan, BWG, 12 loth, 750/000, gecontourneerd vierkant model voorzien van extra ribben op de hoeken. Met een gekrulde greep. 14x9x12cm. ca 110 gram. In goede staat

Zilveren Sirih tabaksdoos met notenkraker
Resultaat: 80 EUR

Zilveren tabaksdoos, BWG, voor Sirih pruimtabak, Indonesië. Grote ronde bewerkte doos verbonden met een kleine bloemvormige doos voor kalk. Rond 1900. ø9x8cm en 6x4cm. Totaal ca 219 gram. En een messi...

Zilveren spiegel
Startprijs 80 EUR

Fraaie zilveren handspiegel, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipenhouder. Voorzien van floraal decor. 34x16cm. Diverse kleine restauraties. Verder in goede...

Bijbel met zilverwerk
Startprijs 140 EUR

Bijbel met zwart lederen kaft voorzien van een dubbel zilveren (verlengd)slot, 833/000, gecontourneerd en versierd met figuren. 16x10x6,5cm. In goede staat.

Bijbel met zilverwerk
Startprijs 260 EUR

Bijbel met zwart lederen kaft, nieuwe testament, 1890, met goud op snee. Voorzien van zilveren hoekstukken en een dubbel gecontourneerd zilveren slot met graveerwerk. MT.:Fa. Jac. Gelderblom & Zoon, S...