17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits W.M.F. plated wandreliëf. Vrouw met vogelnest. Afmeting: 22 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse opaline-glazen wandpetroleumlamp. Met ruiter te paard/floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 60 x 37 x 55 cm. In goede staat.
Lot met vier zakhorloge, 3 zilveren zakhorloges, 800/000, en een witmetalen horloge, met wit emaille wijzerplaat. In redelijk goede staat
Originele antieke majolica piedestal. Jugendstil. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Groen emaille hanghorloge. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Geheel is van zilver. De parels z...
Twee antieke Duitse porseleinen figuren. Schierholz/Plaue. Circa 1900. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een spiegelchaton bezet met een roosgeslepen peervormige diamant, 6x4mm. ø 58 ca 2,1 gram. In goede staat.
Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.
Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met diamant. Een paar zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. en een paar zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. R...
Antiek porseleinen schilderij. Handgeschilderd. Italië, Fireze. Circa 1900. Deels geretoucheerd. Afmeting: H 33 x B 15 cm. In redelijke staat.
Lot Zwiebelmuster porseleinen kop en schotels. Duitsland. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten hangtelefoon met bakeliet en twee bellen. Denemarken. Circa 1900. Afmeting: 60 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 92,5/000, met barnsteen. Armband met ovale schakels met barnsteen en ronde barnsteenkralen als tussenschakel. Breedte 9 mm. lengte 19,3 gram. ca 8,3 gram. In goede staat.
Lot 19e eeuws goudsteen serviesgoed. Keramiek. Bestaande uit: Drie kop + schotels, twee suikerpotten, één melkkan. Eén chip bij melkkan. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse gegraveerde messing tabaksdoos. Willem III en zijn vrouw Mary Steward, oranje boven + vier spreuken. Afmeting: 17,5 x 6 x 3 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote zeskantige gevormde soort ster bezet met 6 ruitvormig geslepen granaten en 6 vierkant geslepen granaten. Grootte kop 18x18mm, ø54, ca 4,1 gram...
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.