Bep Toscani. Amsterdam 1940. Abstracte collage met onder andere krantenpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Drie figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met 3 ringen, een zegelring, een ring met onyx en een ring met grote zirconia. En een armband met Frans gourmetschakel. Diverse gehaltes. ca 43,9 gram. In goede staat
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een bij met robijnen markesiet en emaille. 25x20mm. ca 3,1gram. Nieuw
Bijzonder geslepen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. Rond gecontourneerde geslepen flacon voorzien van een zilveren kraag en dop met lijnbewerking. Met binnenstop. 8x7x3cm. In goede staa...
Grote gecontourneerde kristallen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. 13x5x2cm. In goede staat.
Antiek Engels plated bouilloir. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Amandel-geslepen karaf met zilveren stop. 19e Eeuw. Minimale chip en klein barstje. Afmeting: H 33,5 cm. In redelijke staat.
Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, In plated houder met handgrepen en staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. Ca. 20.5cm.
Wortelnoten theetafel met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Blad behoeft nieuwe laklaag. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In redelijke staat.
Zilveren zeskantige strooibus met bijzondere fraaie graveringen. Ca. 43 gr. Afmeting: 5 x 2,8 x 2,8 cm. In goede staat.
Antieke metalen speeldoos met slinger en fraaie afbeeldingen op de deksel van een meisje met een bloem. ø 10 cm, in goede staat.
Antieke messing waterketel op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Zilveren slavenband, 835/000, met zwarte emaille inleg. Brede armband versierd met graveerwerk van krullen, voorzien van zwart emaille, deels afgesleten. De randen zijn voorzien van een parelbewerking...
Hollandse wortelnoten hangvitrine in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 17 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse prenten. Paarden + militaria. Eén met waterschade. Prenten op papier. Afmeting: 27 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Fraaie zilveren bolrammelaar, 800/000, voorzien van afbeeldingen met kinderen en dieren. Met bijtring. ø3,9x10cm. Iets gedeukt, verder in goede staat.
Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Kleine antieke Duitse Junghans regulateur. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
18e Eeuwse landkaart der stad Goes door Isaak Tirion, 1753. Afmeting: H 19 x B 39 cm. Gravure op papier. In goede staat.
Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Zes antieke facet geslepen kristalglazen glazen. Afmeting: H 12 x Ø 5,4 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 45 - 46 cm. In goede staat.