Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam Amsterdams staand horloge
Startprijs 7.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...

Geelgouden collier met panter en diamant
Startprijs 4.700 EUR

Geelgouden collier, 750/000, met diamanten. Gouden allegro collier, 3 rijen, voorzien van bakslot en veiligheid. In het midden zit een rechthoekig element, 11x23mm, met panter bezet met diamanten, ca ...

Witgouden choker met diamant
Startprijs 4.000 EUR

Witgouden choker, 585/000, met diamant. Choker uit witgouden staafjes, in het midden voorzien van een vierkante zetkast, 12x12mm, bezet met 16 princes geslepen diamanten, ca 1,2 ct. ca 12,3 gram. Voor...

2 Marmeren neushoorns met obelisken
Startprijs 3.800 EUR

Twee zeldzaam grote marmeren neushoorns met obelisken in Art Deco-stijl. Vierdelig. Afmeting: 50 x 43 x 13 cm. In goede staat.

Grote Chinese draken vaas Ø 37 cm.
Startprijs 3.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen drakenvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 37 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers met saffier en diamant
Startprijs 3.500 EUR

Grote geelgouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Ovale rozet oorstekers met in het midden een grote ovaal geslepen blauw/groene saffier, 12x10,5mm, in een gladde gouden rand met hieromhee...

B.J. Blommers, Boeren familie in interieur
Startprijs 3.000 EUR

Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Boeren familie in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers met diamant
Startprijs 3.000 EUR

Kapitale gouden oorstekers, 585/000, met diamant. Sierlijk gevormde oorstekers met pluimen volledig bezet met briljant geslepen diamanten, voorzien van een dubbele witgouden halfrond element met brilj...

18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
Startprijs 2.500 EUR

Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.

Kapitale empire pendule
Startprijs 2.500 EUR

Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sphynxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Ivoren faun met horloge
Startprijs 2.500 EUR

Bijzondere faun, gesneden uit ivoor met scharnierend deel. Aan de binnenzijde is de faun voorzien van een zilveren versierde rand met horloge, gemerkt Lepine Caris. Het geheel is geplaatst op een acht...

Gouden armband met granaat en diamant
Startprijs 2.500 EUR

Fraaie geelgouden armband, 750/000, met diamant en granaat. Slavenband met dubbel scharnier, aan de bovenzijde versierd met parelranden en zilveren bloem en florale elementen bezet met diamanten met e...

Gouden armband met diamant
Startprijs 2.500 EUR

Rosé gouden armband, 585/000, met diamant. Fijne biesmarkarmband versierd met rechthoekig witgouden element bezet met briljant en baquette geslepen diamanten. En 2 witgouden smalle banden met kleine d...

3-Delig klokkenstel
Startprijs 2.400 EUR

Kapitaal antiek bronzen klokkenstel met Delfts-blauwe fayence. Met leeuwenkoppen en draken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 74 - 83 cm. In goede staat.

Gouden armband met diamanten slot
Startprijs 2.300 EUR

Kapitale geelgouden armband, 750/000, met slot voorzien van diamanten. Armband met 7 rijen gematteerde schakelbanden bevestigd aan een royale ronde sluiting met een dubbele rozet bezet met 21 briljant...

Twee bronzen papegaaien
Startprijs 2.200 EUR

Twee grote groen gepatineerde bronzen papegaaien. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 - 84 cm. In goede staat.

Geelgouden Delray horloge
Startprijs 2.200 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met diamant. Horloge met een ovale kast voorzien van een lunette bezet met 32 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,96 ct. Het horloge heeft een verlopende gevloch...

Andy Warhol, Vlinder
Startprijs 2.150 EUR

Andy Warhol. Screenprint. Printer Rupert Jasen Smith New York. Publisher Ronald Feldman Fine Arts Inc. New York. Edition 150. Endagered Species. Vlinder. Lithografie op papier. Afmeting: H 96 x B 96 c...

Chinese waterpot Ø 8,3 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen waterpot met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 8,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers
Startprijs 2.000 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung wijnkoelers met floraal decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. 1 pot heeft een haarlijn, verder in goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 20,3 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: H 10 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Henri Godet, 'L Aoriculture offre a 'L homme les produits de La Terre
Startprijs 2.000 EUR

Bijzonder groot antiek Frans figuur door Henri Godet. Staande vrouw. 'L Aoriculture offre a 'L homme les produits de La Terre. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kussenkast
Startprijs 2.000 EUR

18e Eeuwse palissander houten kussenkast met geeboniseerde tobbelijsten, halve zuilen, lades, kapitellen en dikke kussens met florale ranken. Uitneembaar. Afmeting: 215 x 190 x 75 cm. In goede staat.

Franse Carrara marmer pendule met EXTRA maandaanduiding !!
Startprijs 2.000 EUR

Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...