Antieke opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen lampenkap. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Twee oude messing boekensteunen met kraanvogel bustes. Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse stereoscoop met doos vol kaarten. Nederlandse Stereoscoop Maatschappij Amsterdam. Circa 1910. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.
Antieke benen waaier met handingekleurde gravures + parelmoer. 19e Eeuw. Afmeting: 37,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Jugendstil tazza met geplooide mondgeblazen glazen schaal en vernikkelde voet. Loetz? Afmeting: H 23 x Ø 31 cm. In goede staat.
19e Eeuws Heilig kruis van messing. Corpus Christi. Neo gotisch. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Art Noueveau smeedijzeren tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Album met oude ansichtkaarten van Enschede en omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Antieke zes-lichts bronzen barok kaarsenkroonluchter. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 47 x Ø 42 cm. In goede staat.
Drie delen antiek tin. 18e Eeuw. Bestaande uit; kruik + twee grote schotels. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.
Vier oude Parker pennen met doublé. Parker Sonnet. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Vier antieke koperen petroleum tafellampen. Afmeting: 60 - 70 cm. In goede staat.
Zeldzame fijngestoken antieke Schwarzwalder portre montre met eikenblad motief. Circa 1880. Afmeting: 14 x 21 x 11,5 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk tablet met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 59 cm. In goede staat.
Antieke messing haardset met kolenkit. Vierdelig. Afmeting: 52 - 68 cm. In goede staat.
Oud Engels messing sextant. Gemerkt Stanley London. Messing + ijzer. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 14 x 17 x 29 cm. In goede staat.
Italiaanse tafellamp van albast met messing kapitellen in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Grote staande Tiffany-stijl, glas-in-lood sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 187 cm. In goede staat.
Antieke tinnen snavelkan met houten greep. Louis Seize. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands. (1) Antieke handbeschilderde kraantjeskan, gesigneerd, circa 1900. (2) Beschilderde tinnen kraantjeskan, Tiel Holland, tweede helft 20e eeuw. (3) Dubbelzijdige koekplank, Willem &...
Antieke majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 70 x Ø 50 cm. In goede staat.
Doosje versierd met parelmoermozaiëk voorzien van metalen binnenbak en zilveren deksel, 835/000. MT.: J. & C. Langs & Koops, Rotterdam. 1847-1864. 15x9x11cm. Enkele stukken parelmoer ontbreken, en enk...
Antieke eikenhouten Hollandse barometer. Circa 1890. Historisme met leeuwenkop. Circa 1890. Afmeting: 69 cm. In goede staat.