Italiaanse bijzettafel met figuur en natuurstenen blad. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 74 x 27 cm. In goede staat.
Eikenhouten theekastje met facet geslepen glas. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 86 x 80 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten kamerscherm in rococo-stijl. Met hand beschilderd linnen doek. Afmeting: 104 x 58 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken haardscherm met ranken/putti/fratzen decor. Neo renaissance. Afmeting: 113 x 58 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten lectuurhouder met deksels, gesigneerd horix. Circa 1920. Afmeting: 64 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollands dressoir met origineel beslag, klauwpoten en marmeren blad. Twee lades + vier deuren. Circa 1900. Afmeting: 96 x 184 x 57 cm. In goede staat.
Kleine Noord Afrikaanse opklapbare speeltafel met intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten scharenstoel met leeuwenkoppen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 100 x 67 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige veren Haagse School lijst met spiegel. Afmeting: H 73 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse, laat biedermeier, essenhout fineer commode. Circa 1840. Lichte fineerschades. Blad is nieuw gefineerd. Afmeting: 70 x 85 x 55 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken schaarstoel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 100 x 68 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten nachtkast met lade en klep. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 86 x 46 x 32 cm. In goede staat.
Theetafel met intarsia en messing. Diverse houtsoorten. Met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 74 x 45 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten penantkast met laden + deur. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 81 x 54 x 36 cm. In goede staat.
Oude/antieke Hindelopen klaptafel + stoel. Handbeschilderd. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 64 x 58 x 75 cm. / 112 x 46 x 49 cm. In goede staat.
Ronde iepenhouten uittrektafel met spits toelopende poten. Circa 1930. Afmeting: H 77 x Ø 110 cm uitgetrokken 150 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 83 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten toiletspiegel met opbergvak. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 26 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten spiegel met facet geslepen glas + twee vitrinekastjes met bol glas. Circa 1920. Afmeting: 75 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Staande messing passpiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 170 x B 74 x D 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke ovale spiegels. Goudkleurig. Circa 1900-1960. Afmeting: 48 - 54 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met heraldiek decor. Neo renaissance. Afmeting: 50 x 104 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten neo renaissance stoel met leeuwenkoppen en velours stoffering. Afmeting: 114 x 67 x 61 cm. In goede staat.