Twee barok-stijl armleunstoelen met mooie gave stoffering. Eerste heflt 20e eeuw. Afmeting: 84 x 52 x 63 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Met messing beslag en klauwpoten. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 210 x 140 x 40 cm. In zeer goede staat.
Duitse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast met schappen en lade. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 190 x 110 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten etagiere-tafel met lade en lectuurhouder. Met bandintarsia. Engeland. Afmeting: 83 x 59 x 38 cm. In goede staat.
Bruin lederen oorstoel met klauwpoten en koperen nagels. Afmeting: 120 x 60 x 75 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire-stijl bank met blauwe stoffering. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 182 x 62 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten vertico. Gründerzeit. Duitsland. Circa 1880. Met prachtig snijwerk. Afmeting: 151 x 104 x 50 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten nachtkastjes met marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 81 x 35 x 41 cm. In goede staat.
Grote moderne Jugendstil-stijl tafel met facet geslepen glazen tafelblad. Notenhout. Medea Italië. Gesigneerd. Verlengbaar. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 110 x 190 cm. / 76 x 110 x 235 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barok commode met gebogen front, klauwpoten, bronzen beslag en originele sloten. Circa 1800. Afmeting: 78 x 80 x 47 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met messing beslag + klauwpoten. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 105 x 55 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten halspiegel met console. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 178 x 80 x 32 cm. In goede staat.
Vergulde halspiegel met kroon en facet geslepen spiegelglas. Afmeting: H 132 x B 58 cm. In goede staat.
Eikenhouten Franse-stijl wandtafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 126 x 39 cm. In goede staat.
Franse buffetkast. Circa 1880. Deurpanelen van licht eiken met snijwerk. In goede staat. Afmeting: ..................
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten barok commode met origineel beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Stel mahoniehouten biedermeier armleunstoelen met floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 106 x 68 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Afmeting: 80 x 91 x 52 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten barok commode met geschulpt blad, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 81 x 89 x 45 cm. In goede staat.
Antieke ovale spiegel met chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: H 78 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico. Circa 1880. Afmeting: 137 x 96 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse kersenhouten biedermeier bijzettafel. Recentelijk gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 75 x 78 x 39 cm. In goede staat.