30-er / 40-er Jaren Art Deco ontbijt-servies. In de kleurstelling wit/bruin/oker. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, botervloot, 8 ontbijtborden, 20 kopjes, 23 schotels en 4 schalen. Minimale be...
Chris van der Hoeff. Grote antieke Amstelhoek Amsterdam Holland keramieken vaas met oren, bruin glazuur + libelle. Art Deco. Chips bodemrand, verder goed. Afmeting: H 40 cm. In redelijke staat.
Drie-delige antieke plateel Arnhem rookset. Circa 1915. Tablet + twee tabakspotten. Afmeting: 7 - 31 cm. In goede staat.
24 Stuks diverse kop en schotels. Hoofdzakelijk Engeland Royal Albert + theeservies Hutschenreuther. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands zes-pas mangaan tegeltableau. Friso prins van Oranje. Eén tegel beschadigd. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.
Drie Hummel keramieken wijwater wandbakjes. W. Germany. Circa 1960. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen figuren. Duitsland? Circa 1900 - 1930. (1) Reiger, nr. 386. (2) Deksel met putti + rozen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
Drie porseleinen Bing en Gröhndahl vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen vazen. 1x Witte Meissen vaas. 1x Heubach dekselvaas. Floraal/goud decor. Afmeting: H 22 - 40 cm. In goede staat.
Tien delen Duits K.P.M. porselein. Eerste + tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee handbeschilderde schalen met goudrand. Eén diepe witte schaal + zeven witte ontbijtborden. Afmeting: Ø 18,5 - 24 ...
Twee delen Meissen porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit; Kratervaas, goud/floraal, chip voet. En een asbak met groene draak, goed. Afmeting: 12,2 - 13,4 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 - 34 cm. In goede staat.
Acht delen divers Delfts Fayence . Holland. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes borden, vaas, dekselvaas. Enkele restauraties + beschadigingen. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen theepot. Met handbeschilderd floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 14 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen theekan. Knauff. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1910. Jugendstil. Ongemerkt. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen Hutschenreuther Selb Kunst-Abteilung tafellamp. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen Meissen vaas met floraal decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Delftse polychrome liggende koeien. Gemerkt APK. Chips. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse vaas met chinoiserie decor + bodemmerk. Chips. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws zes-delig Frans porseleinen empire thee-servies. Landschap/goud decor. Enkele haarlijnen kop + schotel. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Hollandse platelen aardewerken bloempotten met floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 14 - Ø 26 cm. In goede staat.
Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.
Drie-delige antieke polychrome majolica vazen set. Floraal/landschap decor. Genummerd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 10 - 20 cm. In goede staat.