Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Engelse portre montre
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse keramieken portre montre. Figuren bij huis decor. Haarlijn onder ranken. Afmeting: 25 x 20 x 6 cm. In goede staat.

Drie delen Meissen
Startprijs 80 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein. Zwiebelmuster. 20e Eeuw. Bestaande uit: trekpot (chip), vaas (goed), verdeelschaal (goed). Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Deel servies (Meissen)
Startprijs 90 EUR

Duitse Stadt Meissen porselein met Zwiebelmuster. Circa 1930. Bestaande uit: Thee + koffiekan, vier borden en schaal. Eén chip onderrand deksel koffiekan. Chips theekan. Afmeting: 14 - 39 cm. In redel...

Delftse plooischotel Ø 36 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote Delftse polychrome plooischotel met pauw decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - Ø 36 cm. In goede staat.

Duitse Dresden dekselvaas, H 30 cm.
Startprijs 100 EUR

Duitse Dresden porseleinen dekselvaas met handgeschilderd floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Duitse Schierholz bonboniere
Startprijs 100 EUR

Duitse Schierholz porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 19 cm. In goede staat.

3x Tegeltableau
Startprijs 100 EUR

Drie oude/antieke tegeltableau's. Zes + twaalf-pas. Divers. Holland. Afmeting: 42 - 45 cm. In goede staat.

Grote Fayence wandschotel Ø 46,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote Italiaanse Fayence wandschotel met landschap en visser. Castell Terano. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.

Antieke plaquette in lijst
Startprijs 100 EUR

Antiek porseleinen schilderij. Handgeschilderd. Italië, Fireze. Circa 1900. Deels geretoucheerd. Afmeting: H 33 x B 15 cm. In redelijke staat.

Antieke porseleinen plaquette
Startprijs 100 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen plaquette. Kinderen spelen met kat en muis. Monogram. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Antieke Majolica bloempot
Startprijs 100 EUR

Antieke Majolica bloempot met oren. Floraal/tijger in landschap decor. Gemerkt + genummerd. Afmeting: 23 x 30 x 23 cm. In goede staat.

Twee antieke porseleinen figuren, 1900
Startprijs 120 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen figuren. Schierholz/Plaue. Circa 1900. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse bierpul
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse reservisten bierpul van porselein. Eisenbahnbrigade Berlin 1906-07. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Majolica wandplaquette Ø 45 cm.
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse majolica wandplaquette met damesbuste. Circa 1860. Gemerkt WSHS. Enkele chips. Afmeting: 16 x Ø 45 cm. In redelijk/goede staat.

Twee porseleinen figuren
Startprijs 150 EUR

Twee porseleinen figuren. Augarten Wien. Circa 1920 - 1930. Gardist + dame. Dame mist hand. Afmeting: 10,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Zes antieke kastkommen
Startprijs 150 EUR

Zes antieke Hollandse kastkommen. Societé Ceramique Maastricht. Decor Canton. Afmeting: H 11 x Ø 16 cm. In goede staat.

Drie-delige Franse pronkvaas, H 43 cm.
Startprijs 150 EUR

Grote drie-delige Franse porseleinen pronkvaas met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Drie-delige majolica set
Startprijs 170 EUR

Antieke drie-delige Jugendstil majolica jardiniere set. Met opgewerkte bloemen, stempel + nummer. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 35 cm. In goede staat.

Lot tegels (20x)
Startprijs 170 EUR

Lot 19e eeuwse tegels met floraal decor. 20 Stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam Westerwald inktstel
Startprijs 200 EUR

Zeldzaam 18e - 19e eeuws Westerwald steengoed inktstel. Duitsland. Lichte randschade. Afmeting: 5 x 14 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke wandhouder, 1900
Startprijs 200 EUR

Antiek bisquit porseleinen wandhouder met oesterschelp en putti. Copeland. Circa 1900. Afmeting: 22 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Delfts A.P.K. bord Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Delfts polychrome fayence bord. Gemerkt A.P.K. met chinoiserie Amsterdams Bont decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Antiek 4-pas tegeltableau
Startprijs 200 EUR

Antiek 4-pas tegeltableau. Tegelbakkerij Heiligeweg te Harlingen. Driemaster. Twee tegels beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Westerwald kruik
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Duitse Westerwald steengoed schenkkan. Afmeting: H 14 cm. Eén chip. In goede staat.