Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot antieke tegels (7x)
Resultaat: 110 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Zes stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels
Resultaat: 110 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Twee Delftse papborden Ø 16,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence papborden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 110 EUR

Antiek vijf-delig Hollands Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.

Antieke majolica vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke keramieken majolica vaas. Jugendstil. Gemerkt J.S. en genummerd. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Eén scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

13x Meissen porselein (borden)
Resultaat: 100 EUR

Dertien delen Duits Meissen porselein serviesgoed + één deel Limoges. Onder andere: Marcolini. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13,5 - Ø 26 cm.

Antieke Meissen theekan, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen theekan. Knauff. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Nymphenburg theepot, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen theepot. Met handbeschilderd floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 14 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek Delfts Fayence (6x)
Resultaat: 100 EUR

Lot oud/antiek Delfts Fayence (6x) Porceleyne Fles. Bestaande uit: Pronkvaas, hengsel + voet gelijmd. Drie schotels, divers. En twee kommen. Afmeting: 18 - 62 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Herend porselein (8x)
Resultaat: 100 EUR

Acht delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tablet, vaas, twee asbakken, vier petit four schalen. Afmeting: 9 - 28 cm. In goede staat.

Twee Höchst figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke porseleinen Höchst figuren. Jongen en meisje met bloemen. Minimale beschadigingen. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf delen antiek Hollands plateel
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Regina Darlo W.B. bord. ESKAF B/S bord. Princess Ivor Gouda vaas (chip). Zuid-Holland, vaas pronkappel. Princess Ivora vaas. Afmeting: 21 - 27 cm. In go...

Antiek Delfts inktstel
Resultaat: 90 EUR

Antiek Delfts Fayence inktstel. 18e - 19e Eeuw. Eén klauwpoot gelijmd. Afmeting: 8,5 x 12 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke visschaal, 1900
Resultaat: 90 EUR

Zeer grote antieke Weense visschaal met bodemmerk. Keramiek. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Terracotta wandschotel Ø 39 cm.
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse terracotta historisme wandschotel met mannenbuste. Circa 1880. Stukje van baard mist, verder in goede staat. Afmeting: 14 x Ø 39 cm. In goede staat.

Duits porseleinen kaketoe (rookverdrijver)
Resultaat: 90 EUR

Duits porseleinen kaketoe. Rookverdrijver. Merkteken verwijderd vanwege gaatjes voor verlichting. Circa 1930. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lot antiek Duits porselein (5x)
Resultaat: 90 EUR

Vijf delen antiek Duits Zwiebelmuster Stadt Meissen porselein. Circa 1930. Bestaande uit: vier schalen + sauciere. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.

Twee antieke Limoges plaquettes
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Limoges porseleinen plaquettes met putti en vergulde bronzen lijsten. Circa 1900. Afmeting: H 16,5 x B 11 cm. In goede staat.

Lot Hummel (15x)
Resultaat: 90 EUR

Twaalf delen Hummel. Bestaande uit: Twaalf M.J. Hummel wandborden van porselein. Kinders Freuden der Jahreszeiten. En drie keer M.J. Hummel porseleinen medaillons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 7...

Duitse Meissen vaas, H 16 cm.
Resultaat: 80 EUR

Duitse porseleinen Meissen vaas met floraal decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Italiaanse Jugendstil-stijl vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Italiaanse Jugendstil-stijl vaas met waterlelie decor. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Makkumer fruittest
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse Mukkumer Fayence fruittest. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 15 x 15 cm. In goede staat.

Duitse Kaiser dekselvaas, H 33 cm.
Resultaat: 80 EUR

Duitse Kaiser porseleinen dekselvaas met handgeschilderd/goud decor. Met ramskoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Vijf-delig Delfts kaststel
Resultaat: 80 EUR

Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 - 34 cm. In goede staat.