Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kopje met tuin/vlinder decor + bodemmerk. Craquelé in bodem. Afmeting: H 3,5 x Ø 7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rondom rotsen/floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met blauw/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 29 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...
Twee oude Japans porseleinen borden met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 24 - Ø 24,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese celadon porseleinen pijpvaas met lichtgroen glazuur.18e of 19e eeuws Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/vogel + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Drie koppen gaaf. Afmeting: 5,5 - 12,8 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met pauw decor. Eén bord haarlijn. Eén bord chip. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes minimale schilfers. Eén schotel goed. Twee schotels gekramd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø...
Acht delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere; Imari, Samson, Familie Rose. Twee schotels beschadigd, rest goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; drie delen Familie Rose capucijne kopjes met floraal decor. Twee Nanking Cargo schotels met floraal/vogel decor, één haarlijn. Drie schotels...
Grote Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuw. Floraal. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 34,5 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen deksel met landschap decor. Bodemrand Ø 19 cm. Rand gerestaureerd. 19e Eeuw. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en craquelé glazuur. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.