Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas, H 34,5 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuw. Floraal. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 34,5 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 225 EUR

Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; drie delen Familie Rose capucijne kopjes met floraal decor. Twee Nanking Cargo schotels met floraal/vogel decor, één haarlijn. Drie schotels...

Twee Familie Rose borden Ø 23,2 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bloemvaas/goud decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese pijpfles, H 21 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas. Octagonaal. Floraal + wierookbrander decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen republiek-stijl schotels met figuren decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 24 - Ø 30 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 225 EUR

Acht delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere; Imari, Samson, Familie Rose. Twee schotels beschadigd, rest goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese knobbelvaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 220 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese schalen Ø 10,7 c.m
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen perzik-kommen met vleermuis decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 10,7 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 40,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met bloesemtak/vogel decor. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 25,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas. Balustervorm. Met roze/rood glazuur, olifanten koppen + bodemmerk. Bakfout binnenkant. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 11,6 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal/vlinder/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese natuurstenen objecten
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinese natuurstenen objecten. Betreft: Grote lakstempel met draak, gesigneerd. En een steen met landschap/figuren decor. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas met figuren
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinese kom met draak Ø 15,8 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 15,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,4 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met aardbeien/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 14,4 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop+schotels
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 20,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met reliëf decor + bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 15,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen bloem-vormige celadon schaal met etiketten en groen craquelé glazuur. Afmeting: 4,5 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 53 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon drakenvaas. Octagonaal. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 21 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met oranje draak + goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.