Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Japanse Kutani vaas, H 61 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani kraagvaas met figuren/draak en goud decor. Eén chip. Afmeting: H 61 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese borden
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Beide borden beschadigd. Afmeting: Ø 22,6 - Ø 22,8 cm. In redelijke staat.

Drie oude Chinese jade snijstukken
Resultaat: 120 EUR

Drie oude Chinese jade snijstukken, draken. Afmeting: 5,5 - 7,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (15x)
Resultaat: 120 EUR

Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vijf schotels met landschap decor, 19e eeuw. Vijf kopjes met tuin decor, 19e eeuw. Twee kopjes 18e eeuw. Twee schotels 18e - 19e eeuw. Eén losse ...

Twee Chinese vazen
Resultaat: 110 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/draak decor. 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 23 cm. In matige staat.

Grote Chinese vaas, H 38 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose, Kantonese vaas met figuren/kostbaarheden decor. Cylinder-vormig. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, Queng Lung. Chips en of haarlijn. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijke staat.

Familie Rose tazza schaalØ 20,3 cm.
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose tazza schaal met tuin/vogel decor + bodemmerk. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: H 4,8 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 12,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Twee Kang Xi borden, 26 x 26 cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi octagonale borden met floraal decor + bodemmerk. Beide borden gelijmd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees (13x)
Resultaat: 110 EUR

Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Landschap + floraal decor. Twee capucijne, één kop haarlijn. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese borden
Resultaat: 110 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Twee borden haarscheur. Afmeting: Ø 14 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenvaas van bamboe
Resultaat: 110 EUR

Grote oude Chinese penselenvaas van bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,2 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Penselenvaas, circa 1900, goed. Drakenkom, 19e eeuw, haarlijn. Kantonese vaas met krijger decor, goed. Afmeting: H 16,6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 100 EUR

Vier delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje met baars decor, chip + haarlijn. Twee kommen met wijsheren decor, circa 1900. Kang Xi bord met tuin decor + bodemmerk, haarlijn. Afm...

Grote 18e - 19e eeuwse Chinese voorraadpot Ø 21 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot. Met figuren in tuin decor + groen glazuur. Chip dekselrand. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese trekpotten
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. (1) Queng Lung, 18e eeuw, floraal decor, handvat gerestaureerd. (2) Geribbeld, floraal decor, 19e eeuw. Afmeting: 12 - 14 cm. In redelijke/goede ...

Chinese schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met egg and spinach decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees kaststel
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Chinees kaststel. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 23 cm. In matige staat.

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung kop + schotels. Floraal decor. Eén kop haarlijn. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese/Japanse borden Ø 24,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinees/Japans porseleinen borden met krab decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 27,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor + bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bronzen Quan Yin
Resultaat: 100 EUR

Chinese bronzen Quan Yin. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.