Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. Minimale chip. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kandelaar met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Huwelijk. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie Familie Rose kopjes + zes tekens bodemmerk. En twee 18e eeuwse Imari kommen, beiden randschade. Afmeting: Ø 9- 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schenkkan met plated tuit + figuren decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen, enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose tafellamp met figuren decor + bronzen armaturen. Vaas omgebouwd naar tafellamp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen antieke miniatuur vazen met Familie Roze/goud decor. Eén vaas minimale chip. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met landschap/pagode decor eind 20e. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,2 cm. In goede staat.
Chinees jade snijstuk in de vorm van een paard. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen wapenschotel met goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 34,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Familie Rose dekselkom met draak/paradijsvogel decor + zes tekens bodemmerk. (2) Familie Rose water of inktpot met figuren decor. Haarlijn + chips. Afmeting: 8 - 11,5...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Elf delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Onder andere; Kastkommen, borden. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen wierookbrander met floraal decor + houten console. Afmeting: H 60 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese terracotta gepolichromeerde figuren in schaduwboxen. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; (1) Celadon schaal + bodemmerk. (2) Bolvaas met blauwe bodemring. (3) Celadon vaas met fabelfiguur. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung theepot met rondom haven decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: 14 x 22 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Divers. Haarlijnen of chip. Afmeting: 8 - Ø 8,5 cm. In redelijke staat.
Lot 19e eeuwse Chinese kop en schotels. Zeven koppen + zes schotels. Floraal decor + karakter tekens. Afmeting: 4 - Ø 9 cm. In goede staat.