Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier Chinees schotels Ø 16,7 cm.
Startprijs 140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/vlinder decor. Eén haarlijn + minimale schilfers. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 18,5 cm.
Startprijs 140 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

2x Chinese wierookhouders
Startprijs 140 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen wierookhouders met blauw decor. Afmeting: 6,5 x Ø 5,5 cm. / 5,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Zes Japanse Imari kop + schotels
Startprijs 140 EUR

Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 18e eeuwse Chinese beker, H 9,5 cm.
Startprijs 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen beker met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.

Acht Chinese borden
Startprijs 130 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 9,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas op sokkel
Startprijs 130 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas op sokkel. Met krijger decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese dekselvazen, H 23 cm.
Startprijs 120 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met rondom figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Eén vaas randschade. Afmeting: H 23 cm.

18e Eeuws Chinese schotel Ø 27,7 cm.
Startprijs 120 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups op voet
Startprijs 120 EUR

Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 120 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met losse ringen. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startprijs 120 EUR

18e Eeuws Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.

Chinees bord met zilveren beugel Ø 25,6 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Queng Lung met tuin decor. Met latere zilveren beugel. Minimale chip. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,2 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen kom met tuin/vlinder/pagode decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,2 cm. In goede staat.

Chinese zalfpot Ø 9 cm.
Startprijs 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen zalfpot met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 11 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met ribben en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schaal Ø 14,2 cm.
Startprijs 100 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose schaal met rondom decor van vogels en waterpartij. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 4,5 x Ø 14,2 cm. In redelijke staat.

Acht Chinese kommen Ø 14 cm.
Startprijs 100 EUR

Acht Chinees porseleinen kommen. 19e Eeuw. Eén kom gelijmd, zeven kommen goed. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke Chinese voor-ouder portretten
Startprijs 100 EUR

Drie grote antieke Chinese voorouder portretten. Gouaches op papier op hard karton geplakt. Afmeting: H 160 x B 108 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord Ø 25 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees Kantonees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee delen Chinees Kantonees porselein. Kom + vaas. Figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Startprijs 100 EUR

Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Met bodemmerk. Chip deksel. Afmeting: 8 x 9,5 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese tablet
Startprijs 100 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen tablet met landschap decor. Afmeting: 1 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Vijf Japanse Imari borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.