Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Japanse Imari kom op sokkel
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Japanse Imari porseleinen kom met landschap/floraal decor + bodemmerk. Twee kleine haarlijnen. Afmeting: 8,5 x Ø 18,6 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Kang Xi schotel Ø 16 cm.
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: H 3 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Familie Rose, floraal, haarlijn. Eén maal Queng Lung, floraal, chips. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In redelijke staat.

Chinees Familie Verte bord Ø 22,8 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Bloesemboom met vogel
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd. China of Japan. 19e Eeuw. Aquarel met bloesemboom en vogel. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 100 x B 50 cm. In redelijke staat.

Vier Chinese schotels Ø 22 - Ø 23 cm.
Startprijs 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor. Eén bord gaaf. Twee borden gelijmd. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese wierookbrander met deksel
Startprijs 100 EUR

Zeer grote Chinese natuurstenen wierookbrander met deksel + drakenkoppen. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 49 x 49 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese/Japanse Yixin vaas, H 34 cm.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Chinese/Japanse Yixing draken vaas met ringen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 42 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/vleermuizen decor. Randglazuur schade. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuur in landschap decor. Rood/goud. Twee goed. Twee met chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 100 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Startprijs 90 EUR

Vier delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: opdienschaal met floraal decor + tekst. Amsterdam bont kom, haarlijn + chip. Dekseldoos met floraal decor. Trekpot met floraal decor. Afmet...

Vijf antieke Chinese borden
Startprijs 90 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: Ø 21,5 - 28 cm. In matig/redelijke staat.

Drie Chinese kommen
Startprijs 90 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Eén chip + één haarlijn. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Japanse Imari kommen Ø 18 cm.
Startprijs 80 EUR

Vijf antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Floraal/goud decor. Circa 1880. Eén kom chip + haarlijn. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Drie Familie Rose schotels Ø 12,2 cm.
Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 11,2 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met bloesemtak/vogel decor. Met bodemmerk + tekst. Afmeting: H 5,8 x Ø 11,2 cm. In goede staat.

Antiek theeservies, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek porseleinen theeservies met Japans decor. Circa 1900. Bestaande uit; Theepot, melk+suikerpot, negen kop en schotels, veertien borden. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 28 cm. In g...

Lot Chinees porselein (13x)
Startprijs 80 EUR

Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gaatje + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Twee Kutani knobbelvazen, H 19 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Kutani knobbelvazen met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Twee Japanse Kutani borden Ø 30,7 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen schotels met pauw decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Japans Kutani porselein
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.

Japanse Kutani pot, H 30 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Japans porseleinen Kutani dekselpot met figuren/coulissen decor. Achtkantig. Met bodemmerk. Chips onderrand deksel. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.