18e Eeuws Japanse Imari porseleinen kom met landschap/floraal decor + bodemmerk. Twee kleine haarlijnen. Afmeting: 8,5 x Ø 18,6 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: H 3 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Familie Rose, floraal, haarlijn. Eén maal Queng Lung, floraal, chips. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Gesigneerd. China of Japan. 19e Eeuw. Aquarel met bloesemboom en vogel. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 100 x B 50 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor. Eén bord gaaf. Twee borden gelijmd. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinese natuurstenen wierookbrander met deksel + drakenkoppen. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 49 x 49 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinese/Japanse Yixing draken vaas met ringen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/vleermuizen decor. Randglazuur schade. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuur in landschap decor. Rood/goud. Twee goed. Twee met chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: opdienschaal met floraal decor + tekst. Amsterdam bont kom, haarlijn + chip. Dekseldoos met floraal decor. Trekpot met floraal decor. Afmet...
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: Ø 21,5 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Eén chip + één haarlijn. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Floraal/goud decor. Circa 1880. Eén kom chip + haarlijn. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met bloesemtak/vogel decor. Met bodemmerk + tekst. Afmeting: H 5,8 x Ø 11,2 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen theeservies met Japans decor. Circa 1900. Bestaande uit; Theepot, melk+suikerpot, negen kop en schotels, veertien borden. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 28 cm. In g...
Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gaatje + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Kutani knobbelvazen met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen schotels met pauw decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen Kutani dekselpot met figuren/coulissen decor. Achtkantig. Met bodemmerk. Chips onderrand deksel. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.