Chinees porseleinen maanvaas/pelgrim vaas met marmer glazuur en opschrift. Signatuur + bodemmerk. Afmeting: 28 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen pattipannen. Divers. Imari, Queng Lung, Kantonees, Familie Rose. Afmeting: 9,5 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor en bodemmerk. Afmeting: 10 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen vaas. Bodemvondst. Afmeting: 26,3 x Ø 19 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met draak en feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met losse voet, rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/draken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen staande lamp. Kang Xi. Familie Noir. Met karaktertekens, wolken, vleermuis decor. Goud/zwart. Dubbele bodemring. Gaatje in bodem. Afmeting: H 85 x Ø 40 cm. In g...
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas met fabel dieren. Ming-stijl. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinese bloemvormige celadon penselenpot met bruin craquelé glazuur. Afmeting: 14,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese terracotta gepolichromeerde figuren in schaduwboxen. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met geel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette met winterlandschap + signatuur. Afmeting: H 32 x B 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met karper en draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 20 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met figuren decor. Met tekst + signatuur. Afmeting: H 34 x B 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met ossen/karakter tekens en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,5 x Ø 12,6 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse bronzen vazen met oren, dieren/floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal decor + Amerikaanse driemasters. Afmeting: H 8,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met coulissen/landschap/figuren/kostbaarheden decor. Foo-hond op deksel. Met blauwe bodemring. Afmeting: 11 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor/tekst + bodemmerk. Afmeting: H 5,6 x Ø 11,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Familie Noir. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.