Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese theebus
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 275 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen diepe Kang Xi schotel met latere zilveren beugel. Tuin/vazen decor. Minimale chip. Afmeting: H 6,5 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese beker Ø 9,5
Resultaat: 275 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen drinkbeker met mandarijn decor/rocailles en floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 12 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 275 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese draken kom Ø 16 cm.
Resultaat: 275 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen draken kom met bodemmerk. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom + onderschotel
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselkom met onderschotel. Familie Rose. Floraal. Afmeting: H 10 x Ø 12 cm. In goede staat.

Vijf-delig klein Chinees kaststel, H 12 - 16 cm.
Resultaat: 275 EUR

Vijf-delig klein Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal/kippen decor. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.

Grote Chinese cup van hoorn
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinese cup van hoorn, met salamander decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Chinese lakwerk theedoos
Resultaat: 275 EUR

Chinese lakwerk theedoos met tinnen theehouders. 19e Eeuw. Mooie kwaliteit. Sleutel mist. Afmeting: 15 x 24 x 18 cm. In goede staat.

Chinese kom op hoge voet Ø 14,3 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet. Afmeting: H 13 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

6x Chinees porselein
Resultaat: 275 EUR

Zes Chinees porseleinen verdeelschalen met landschap decor. Twee stuks 18e eeuw. (1) Kang Xi, figuren decor, zes tekens bodemmerk, chip. (2) 18e Eeuws landschap, chip. 25 - 27 cm. Drie delen chip. Dri...

5 Chinese kop/schotels
Resultaat: 275 EUR

Vijf Chinees porseleinen Capucijne kop en schotels met lichtbruin glazuur. Peterselie + landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Drie kopjes beschadigd. Drie schotels chip. Twee goed. Afmeting: 6 -...

Chinese Meiping vaas, H 24 cm.
Resultaat: 260 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 10,5 cm.
Resultaat: 260 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi vaas, H 10,2 cm.
Resultaat: 260 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10,2 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 10 cm.
Resultaat: 260 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,3 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met haan/hond en Europeanen decor. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 24,3 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,3 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop + schotels
Resultaat: 250 EUR

Lot 19e eeuwse Chinese kop en schotels. Zeven koppen + zes schotels. Floraal decor + karakter tekens. Afmeting: 4 - Ø 9 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 12,5 - Ø 15,7 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen. Eén kom met perzik/granaatappel decor + bodemmerk. En één kom met feniks/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 15,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinese, octagonale vaas met floraal decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinees bord in bloemvorm Ø 24,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord in bloemvorm. Met figuren in tuin/floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 26,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met blauw glazuur, figuren en floraal decor. Song-stijl. Afmeting: H 8 x Ø 26,5 cm. In goede staat.