Groot houtgestoken verguld boeddhistisch figuur. Oosters. Met glas ingelegd. Afmeting: H 106 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Grote zwart marmeren panter in Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 16 x 30 cm. In goede staat.
Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette met fluitiste. Verso Japans geschrift en signatures zijkanten plaquette. Afmeting: H 24 x B 9,5 x 0,8 cm. In goede staat.
Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld, dame op verguld basement. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Groot uit bergkristal geslepen beeldhouwwerk. Twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta roofvogel op rotsblok. Door Calendi. Nr. 1410. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Eikenhout gestoken Madonna. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Christus met Heilig hart. Geplaatst op een coromandelhouten basement. Gesigneerd Schounare. Circa 1920. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. Gesigneerd Derre la fonderie de Paris. Circa 1900. Emile Derre. 1867 - 1938. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Marie d'Orleans (Jeanne d'Arc). Met gietstempel Parijs. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antiek albasten figuur. Naakte dame. Door Emile Rizek. 1901 - 1988. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Maria beeld door Josef Glück, Biberach. Circa 1920. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Bronzen haan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Bronzen erotisch figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw houdt fallus vast. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Kopergeslagen Art Nouveau plaquette in eikenhouten lijst. Circa 1920. 'This day shall change al griefs and quarrels into love' (Shakespeare). Gesigneerd J. Halliday. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede sta...
J. Dollilar? Notenhout gestoken figuur met benen? gezicht. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken religieus figuur. Johannes de doper. Eind 19e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Keramiek geglazuurd Jezus figuur met Heilig hart. Gesigneerd Terraco Draak Belgium. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote notenhout gestoken putti met bijenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken wandreliëf. Schoorsteenveger. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Bronzen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 40 x 11 cm. In goede staat.