Handgeknoopt Ghoum/Iran kleed. Hunting zijde. Kleed is van top kwaliteit! Gemaakt van hunting zijde met afbeeldingen van jageres te paard. Geheel omrand met een vogel decor. Aanschaf prijs Hfl. 8.250,...
Italiaanse houtgestoken notenhouten tafel met putti en florale intarsia. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 90 cm. In goede staat.
Prachtig eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen, vergulde kapitellen en beslag. Circa 1800. Met zes Petrus Regout kastkommen (haarscheuren). Afmeting: 249 x 175 x 55 cm. In goede staa...
Antieke Chinese lakwerkschaal met losse binnenbak van koper. Circa 1900. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 11 x Ø 24,3 cm. In goede staat.
Italiaanse zilverkleurige houten lampenvoet in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee gouden 100 Dollar munten. Canada. Met certificate of authenticity. 1x 1979, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. 1x 1978, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. In goede staat.
Pendant van B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Abstract/kubistische voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
H.J. Rijkelijkshuizen. 1813 - 1883. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 43 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Binnenhaven Rotterdam. Veel craquelé, behoeft bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In redelijke staat.
Gouden zakhorloge en horloge, 585/000. Gouden hanghorloge met emaille plaat in een double band, en een gouden horloge met gouden band. Band op diverse plekken los. totaal gewicht ca 29 gram, zonder do...
Collier van hematiet en koraal met een gouden slot, 585/000. Een collier van een snoer met ronde hematietkralen, ø 4, en een snoer met bloedkoralen, ø 5mm. versierd met 10 geelgouden bolletjes. het ge...
Witgouden hanger, 750/000, met diamant. Navette-vormige hanger, lengte 20 mm, bolmodel aan de voorzijde voorzien van briljant geslepen diamanten, met een bijzonder mooie kwaliteit, pavé gezet. Totaal ...
Lot zilveren streeksieraden, 833/000, met 2 paar oorhangers/ mutsenbellen, één in een S-vorm met baard, 4,5cm, en één in een peervorm met bloemenmand en decor met baard, 5,5cm, een markiesvormige broc...
Geelgouden choker, 585/000. Gouden biesmarkcollier in het midden versierd met bollen en aan de onderzijde met filigrain S motieven en gecontourneerde ruitvormige staafjes. Breedte 2-14mm. Het collier ...
Geelgouden horlogeketting, 585/000, met biesmarkschakel voorzien van markiesvormige opgesoldeerde elementen. Langs de rand is de armband voorzien van bollen. Met veeroog en musketonhaak. Op 2 plekken ...
Tas voorzien van een antieke zilveren gecontourneerde beugel en ketting, 833/000, voorzien van graveerwerk met voluten rasterdecor en een boerderij. MT.: onduidelijk, vermoedelijk Utrecht jl.:f:1815....
Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.
Chinees porseleinen drakenbord met ribbels en okergeel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee pijpvazen + twee dekselvazen. Floraal/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: 7 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose floraal. Bestaande uit: Capucijne kop + schotel. Capucijne kopje. En één schaal met wijsheer/tekst decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.