Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese bronzen wachter, H 26 cm.
Resultaat: 850 EUR

Antieke Chinese bronzen wachter met patina en restvergulding. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Grote Schwarzwalder koekoeksklok
Resultaat: 850 EUR

Grote 19e eeuwse Schwarzwalder koekoeksklok met dubbele snek-uurwerk. Herten, wolf, vogels (gewei mist). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + koekoek. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 30 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.

Zeldzaam Nishapur tafelstuk
Resultaat: 850 EUR

Zeer zeldzaam Perzisch geglazuurd tafelstuk. Nishapur Iran. Blauw-groen. Met dieren figuren. Terracotta. 9e Eeuw tot 12e eeuw. Afmeting: 24 x 22 x 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met foo-honden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

J.M. Beek, Riviergezicht met windmolens, boten en figuren
Resultaat: 850 EUR

Jurriën Marinus Beek. 1879 - 1965. Riviergezicht met windmolens, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Twee Japanse cloissoné vazen
Resultaat: 850 EUR

Twee antieke Japanse cloisonné vazen met houten consoles. Meiji periode. Circa 1880. Floraal/vogel decor. Kleinere vaas beschadigd bij zwart emaille. Afmeting: H 9,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 60,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 33 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte maanvaas (pelgrimfles) met kraanvogels in berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 18,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinese Familie Verte porseleinen penselenpot met figuren op zee in boot/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 16,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Antieke vitrinekast, 1820
Resultaat: 800 EUR

Antieke Duitse gerestaureerde essenhouten biedermeier vitrinekast. Circa 1820. Gepolitoerd. Afmeting: 199 x 170 x 52 cm. In goede staat.

A. van Rappard, Hondje Möppe
Resultaat: 800 EUR

Anthon van Rappard. 1858 - 1892. Hondje Möppe. Geschenk van Anthon van Rappard aan gouvernante Jenny Gonthier. Rechtsonder gesigneerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 70 cm.
Resultaat: 800 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen dekselvaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 70 x Ø 38 cm. In redelijke staat.

Franse schildpad pendule, 1890
Resultaat: 800 EUR

Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar, 5 lichts
Resultaat: 800 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 835/000, 5 lichts, rijkelijk bewerkt met krullen, bloemen en acanthusbladeren, geplaatst op 4 poten in de vorm van kwabben. De lichten zijn voorzien van een knerrenrand. 23x23...

Chinese drakenkom
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 25,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met zes tekens bodemmerk. Decor met granaatappel en druiven. Afmeting: H 7 x Ø 25,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 33 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rode draken decor. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Gouden entourage ring met diamant en saffier
Resultaat: 780 EUR

Geelgouden ring, 585/000, "Lady Di"- model met diamant en saffier. Ring met een grote ovale rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 7,9x5,8mm, en daaromheen een rand met 1...

Zeldzaam klein kunstkabinet
Resultaat: 750 EUR

Zeldzaam 19e eeuws klein Hollands kunstkabinet met ebbenhout, been, ijzeren beslag en sloten + diverse lades. Neo renaissance. Afmeting: 129 x 95 x 40 cm. In goede staat.

Rosenthal vaas
Resultaat: 750 EUR

Grote Duits porseleinen Rosenthal vaas. Selb Bavaria. Model Ph. Rosenthal. 70er-Jaren. Handbeschilderde figuren voorstelling. A. Karije. Met reliëf decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Violist
Resultaat: 750 EUR

Antiek bronzen beeld op marmeren basement. Violist. Door Martin Götze. Duitsland. Met gietstempel Braunlich & Langlotz. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antiek klapbuffet, 1800
Resultaat: 750 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten klapbuffet met messing beslag + bandintarsia. Circa 1800. Louis Quinze-stijl. Gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 95 x 58 x 106 cm. In goede staat.