Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder andere: Imari, Amsterdams Bont. Grotere bord is gerestaureerd. Enkele chips bij de andere borden. Afmeting: Ø 22,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen (duivels) schenkkan met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk staat.
17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kan met lange lijs decor. Met bodemmerk. Hengsel beschadigd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig Hollands polychrome Fayence kaststel. Chinoiserie decor. Circa 1890. Genummerd. Toegeschreven aan Petrus Regout Maastricht. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse polychrome Delftse Fayence theebus met chinoiserie en goud decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Stad Meissen porseleinen boulloir met Zwiebelmuster decor + messing comfoor. Circa 1920. Afmeting: 39 x 20 x 22 cm. In goede staat.
Bronzen ekster in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. da Costa. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed in de kleuren; rood-creme-zwart. Floraal. Afmeting: 250 x 350 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Blauw-rood-zwart. Afmeting: 212 x 320 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed met floraal decor. Afmeting: 295 x 202 cm. In goede staat.
Twee goudkleurige spiegels met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 58 cm. + H 84 x B 62 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Engelse eikenhouten cupboard met snijwerk/floraal intarsia. Ongerestaureerd. Met drie lades en vier deuren. Afmeting: 183 x 155 x 62 cm. In goede staat.
Italiaanse neo renaissance bijzettafel met florale intarsia + putti. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 43 x 43 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten commode in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 76 x 41 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten neogotische klepbank. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 107 x 104 x 52 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Louis Seize wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 73 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 54 x 103 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten boekenkast in Louis Seize-stijl. Circa 1880. Afmeting: 159 x 39 x 100 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Zuid Duitse kersenhouten één-deurs vitrinekast. Gepolitoerd. Met bandintarsia. Circa 1820. Afmeting: 174 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, Halfuur-slag, datumaanduiding. Afmeting: H 214 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel. Onyx met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.
Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.