Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Gecontourneerd. Met rood floraal en goud decor. Met Kang Xi bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Duitse gelimiteerde blikken Märklin speelgoed poppenkeuken met accessoires uit 1997. Met certificaat. Afmeting: 19,5 x 42 x 18,5 cm. In zeer goede staat.
Zilveren horlogehuis en hangdoosje, BWG. Horlogehuis met een sierlijk zaagwerk en cartouches met putti. ø 6cm. En een hangdoosje in bloemvorm met graveerwerk. 6x2,5cm. Totaal ca 63,2 gram. In goede st...
Drie delen zilveren bestek, Haags lofje, 833/000, met een sauslepel, een tafellepel en een opscheplepel. MT.: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam, Zeist, jl.: A/G: 1910 en 1916 en de opscheplepel MT.: J.M. v...
Corneille. 1922 - 2010. Nr. 51/87. Abstracte compositie. Titel: Elf. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Twee kleine zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een rijkswapen welke erg is afgesleten. ø 45mm, (kindermodel). MT.: C. Wendels, Middelburg, jl.:Y: 1833. totaal ca 26 gram. In redelijk goede s...
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse pentekening. Ongesigneerd. Putti. Pentekening op papier. Afmeting: H 13,5 x 9 cm. In goede staat.
Grote geelgouden harthanger, 585/000, met diamant en saffier. Hanger in de vorm van een hart met een rand volledig pavé gezet met diamanten. Aan de bovenzijde van het hart zit een V-vorm bezet met 7 v...
Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: 2x kop + schotel, en vier losse kopjes. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees of Japans porseleinen drie-delige kop en schotels + deksels. Vogels bij bloesemboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Antieke bureauklok met bachus en haan op marmeren basement. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse messing lantaarnklok met spillegang, één wijzerig. Gaffelslinger afgebroken, maar wel aanwezig. Met bok. Geen slinger, geen gewichten. Afmeting: 38 cm. In redelijke staat.
Prachtige grote antieke Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Circa 1860. Met vergulde messing capitellen, wijzerring en slinger. Afmeting: H 43 cm. In zeer goede staat.
Lang witgouden collier, 750/000, met fijne een ankerschakel en verdeeld over het collier 13 gefacetteerde amethistkralen met aan weerszijden 2 cultivé pareltejs. Lengte 98 cm. ca 9,5 gram. Als nieuw. ...
Roy Lichtenstein. Nr. 138/199. Twee naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 57 cm. In goede staat.
Stijlvolle witgouden hanger, 750/000, met grijze Zuidzee parel en diamanten. Hanger met een grote grijze Zuidzee parel ø 16/17 mm., met daarboven een opengewerkte druppelvormige element met 3 bloemen ...
W. van Boven. Hollandse School. Circa 1930. Hollands impressionistisch landschap met polderboerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
F. van Gaalen. Hollands stilleven met tinnen kan, fruit etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele band en daarbovenop een witgouden element bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 0,47 ct P. Breedte ring 11 mm. ø 53. ca 5,6 gra...
Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Wucai-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Witgouden oorhanger, 750/000, met diamant. Oorknoppen in de vorm van een opengewerkt rozet met diamanten en daaronder een opengewerkte peervormige hanger met een rand bezet met diamanten en middenin e...