Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: 2x kop + schotel, en vier losse kopjes. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Lot van twintig stuks antieke wandtegels. Circa 1900. Spelende kinderen decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Stijlvolle witgouden hanger, 750/000, met grijze Zuidzee parel en diamanten. Hanger met een grote grijze Zuidzee parel ø 16/17 mm., met daarboven een opengewerkte druppelvormige element met 3 bloemen ...
Acht antieke Chinees of Japans porseleinen drie-delige kop en schotels + deksels. Vogels bij bloesemboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele band en daarbovenop een witgouden element bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 0,47 ct P. Breedte ring 11 mm. ø 53. ca 5,6 gra...
Witgouden oorhanger, 750/000, met diamant. Oorknoppen in de vorm van een opengewerkt rozet met diamanten en daaronder een opengewerkte peervormige hanger met een rand bezet met diamanten en middenin e...
18e Eeuwse Delftse Fayence pot met ribbels en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Drie antieke 18e eeuwse handingekleurde gravures. Twee maal planten door J.B. Monnoyer, enkele vochtvlekken. Eén maal tropische vogel, Le Perroguet lendre. Afmeting: 34 - 39 cm. In redelijk e staat.
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Langwerpige broche met florale opgewerkte zijkanten voorzien van gezaagde bloemen. In het midden van de broche zit een gefacetteerde granaat gevat in een bewer...
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e en 19e Eeuws. Vier kopjes met onder andere krab en baars decor. Eén schotel + drie schoteltjes met landschap decor + bodemmerk. Twee maal florale kop en s...
Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met krijgers (jagers). Vier tekens bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Horloge Must de cartier, goud op zilver, 925/000, Quarts, rond model met een lichtgele wijzerplaat met blauw geioniseerde wijzers. Bevestigd aan een originele zwart lederen band. Werkend. ø 30mm. In g...
Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...
Lassale damespolshorloge, double met een rechthoekige kast en voorzien van een fijn gevlochten band. In redelijk goede staat. (by Seiko)
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Wucai-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Bronzen boeddhistisch figuur. Dansende bodhisattva. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Stel grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/landschap/dieren en floraal decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: H 45 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met spelende Chinesen in landschap decor rondom. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring, Tiffany model bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,12 ct. Breedte kop 6 mm. ø61. ca 3,5 gram. In goede staat
Grote houtgestoken, vergulde 3-lichts wandkandelaar. Afmeting: 65 x 46 x 39 cm. In goede staat.