Chinese bloemvormige celadon pot. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese lampenvoet van beschilderd emaille. Voorheen olielamp. Beschadigd. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Gecontourneerd. Met rood floraal en goud decor. Met Kang Xi bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten boeken-opzet kast met vier lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 167 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Spiegel met gebogen boven kant. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 52 cm. In goede staat.
Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren. Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Chroniques de Jérusalem Abregies. Wien-österreichische Nationalbibliothek. Idion Verlag München. Map met kleurrijke illustraties met goud decor. Afmeting: 57 x 30 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: 2x kop + schotel, en vier losse kopjes. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bakelieten Volksempfänger 1938. Deutsche Kleinempfänger. Braun Radio. WO II. Niet op functie getest. Afmeting: 24 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Antiek vergulde lorgnet bril met celluloid handvat. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 39 x B 25,8 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees of Japans porseleinen drie-delige kop en schotels + deksels. Vogels bij bloesemboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee Art Deco vazen, plantenbak en een amfora vaas. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.