Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Jachtvoorstelling. Diverse jagers met geschoten wild. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 58 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse pentekening. Ongesigneerd. Putti. Pentekening op papier. Afmeting: H 13,5 x 9 cm. In goede staat.
Monogram D.J. Onbekend. 19e Eeuwse handingekleurde plattegrond. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 52 x B 136 cm. In redelijk/goede staat.
J.H. van Oeveren. 20e Eeuw. Twee afgemeerde Hollandse platbodems. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
D. Vanmeer. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.
De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
C. Dubource. 19e Eeuw. Landschap met koets en figuren. Aquarel op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In redelijke staat.
Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. 1x Opaline + 1x kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 55 - 70 cm. In goede staat.
Antieke vijf-delige Duitse tinnen koffie/thee set. Jugendstil. Circa 1910. Gerhadri & Co. Lüdenscheid. Afmeting: 23 x 26 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoet. Kinderen/hondenkar in landschap decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Zware bronzen schotel. 20e Eeuw. Gesigneerd Pabst, Josef. 1879 - 1950. Duitsland. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Antiek Chinees of Japans lakwerk dienblad met paradijsvogel/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 52 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.
Oude tafellamp gemaakt van een grote schelp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee Art Deco vazen, plantenbak en een amfora vaas. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Vier scheepvaart onderzetters, plated, voorzien van graveerwerk met rijkelijks versierd cartouche voorzien van zeilschepen. Deels afgesleten. 3x ø17cm en 1x 23cm. In redelijk goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor: Pretty. Afmeting: 46 x 55 x 12 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs meetinstrument in kist. Stroommeter? Weerstandmeter? Afmeting: 18,5 x 17 x 17,5 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen van composiet. Naar oud antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Originele antieke Duitse wit gepolychromeerde Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek keramieken klokkenstel met Hollandse motieven. Monogram. Circa 1910. Achterste bovenrand beschadigd van vaas, verder goed. Functies niet getest. Afmeting: 29 - 32 cm. In redelijk/goe...