Grote antieke koperen waterpomp op eiken plank. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.
Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.
Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos van palissander met floraal intarsia. Met tien verschillende melodieën. Afmeting: 15 x 56 x 22 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...
Jacob Cornelis Snoeck. 1881 - 1921. Handwerkende boerin bij deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Claes. 20e Eeuw. Landschap met kasteel en ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Wallaert. Circa 1890. Bosgezicht. Vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.
Simon Balyon. Haarmühle (Twente). Met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram C.K. Circa 1900. Perron met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Grote lithografie van vrouw met kat. Nr. 37/250. 1998. Litho op papier. Afmeting: H 93 x B 127 cm. In goede staat.
Jurriën Marinus Beek. 1879 - 1965. Riviergezicht met windmolens, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Lange geelgouden ketting met hangers, 585/000. Lang koordcollier met daaraan een gouden element met filigrain, parels en kwasten. Onderaan de ketting zitten 2 musketonhaken, één met medaillon voorzien...
Lot 25 zilveren sieraden met, 17 zilveren armbanden, 4 enkelbandjes en 5 colliers. Diverse schakels en lengtes. En een alpaca plaatarmband. Totaal ca 223 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Elegante geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een vlieg versierd met bewerking in het goud en met 2 cabouchon geslepen amethisten. Grootte 18,5x18,5mm. ca 2,4 gram. In zeer goede staat
Engelse ring, 375/000,met diamant en robijn. Ring met aan de kop 3 rozetten voorzien van 14 robijntjes en 5 witgouden bewerkte kastjes met een klein singlecut geslepen diamantje. Breedte kop 9 mm. ø 5...
Brede geelgouden ring, 585/000, met zirconia en saffier. Brede ring met in het midden een horizontale golvende band bezet met carree geslepen saffieren en aan weerskanten een rij met zirconia's. breed...
Zilveren Lapponia broche, 925/000, model Stranger on Lo. Door Bjorn Weckström. 45x36mm. ca 16,7 gram. In zeer goede staat
Horloge Must de cartier, goud op zilver, 925/000, Quarts, rond model met een lichtgele wijzerplaat met blauw geioniseerde wijzers. Bevestigd aan een originele zwart lederen band. Werkend. ø 30mm. In g...
Lot met 3 gouden streekbroches, 585/000, markiesvormige streekbroche met cantille, 4,5cm, een broche met 3 ovale schildelementen en een kettingdecoratie, met veiligheid, 3,2cm en een staafbroche met o...
Lot zilveren lepels met 5 sorbetlepels met een steel met bloemdecor, 17 cm, 9 theelepels en een suikerschep met hoekig element op de steel met parelrand, 11 cm, en 4 theelepels en een suikerlepel met ...
Zilveren roomstel, 800/000, met een roomkan, suikerpot en een blaadje. De melkkan en suikerpot zijn versierd met rozendecor, geplaatst op 4 gekrulde pootjes met rozenaanzet. Het deksel van het suikerp...
Zilveren schaal, 925/000, ovaal model met gezaagd spijlen- en bloempatroon. Voorzien van een opliggende rand met lijnen en floraal decor. MT.: Barker Bros, Chester, jl.:Y: 1924. 33x17x8cm. ca 330 gram...
Drie delen antiek Chinees speksteen. Bestaande uit: Dekselpot, chip rand. Theepot, chips deksel. Figuur op vis. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijke/goede staat.