Grote Art Deco keramieken olifant. Dolly. Door Le Jan France. Circa 1930. Craquelé glazuur. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Drie antieke 18e eeuwse handingekleurde gravures. Twee maal planten door J.B. Monnoyer, enkele vochtvlekken. Eén maal tropische vogel, Le Perroguet lendre. Afmeting: 34 - 39 cm. In redelijk e staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...
Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: 2x kop + schotel, en vier losse kopjes. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Lang witgouden collier, 750/000, met fijne een ankerschakel en verdeeld over het collier 13 gefacetteerde amethistkralen met aan weerszijden 2 cultivé pareltejs. Lengte 98 cm. ca 9,5 gram. Als nieuw. ...
Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...
Acht antieke Chinees of Japans porseleinen drie-delige kop en schotels + deksels. Vogels bij bloesemboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Stijlvolle witgouden hanger, 750/000, met grijze Zuidzee parel en diamanten. Hanger met een grote grijze Zuidzee parel ø 16/17 mm., met daarboven een opengewerkte druppelvormige element met 3 bloemen ...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele band en daarbovenop een witgouden element bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 0,47 ct P. Breedte ring 11 mm. ø 53. ca 5,6 gra...
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, ontbijtborden, botervloot, kop + schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - ...
Witgouden oorhanger, 750/000, met diamant. Oorknoppen in de vorm van een opengewerkt rozet met diamanten en daaronder een opengewerkte peervormige hanger met een rand bezet met diamanten en middenin e...
Hollands wortelnoten barok secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Wucai-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Lot van 28 oude tegels. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 15 cm. In redelijke staat.
Grote houtgestoken, vergulde 3-lichts wandkandelaar. Afmeting: 65 x 46 x 39 cm. In goede staat.
Italiaanse mahoniehouten bijzettafel met messing beslag. Afmeting: 72 x 52 cm. In goede staat.
Antieke figuurlijke tafelschaal met tuinman en kristalglas. Compositie metaal. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
Groot Chinees lakwerk kamerscherm. Tweezijdig beschilderd met waterpartij/vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 213 x 240 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp in empire-stijl. Met kogel, zwanen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Petrus Regout Fayence Maastricht theeservies. Decor Fancy. Circa 1880. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, grote kom + achttien kop + schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting...
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Langwerpige broche met florale opgewerkte zijkanten voorzien van gezaagde bloemen. In het midden van de broche zit een gefacetteerde granaat gevat in een bewer...