Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. (1) Balustervaas met figuren in tuin decor, haarlijnen. (2) Dekseldoos, floraal, chips. (3) Zeemleer-glazuur kom, chips. (4) Zalfdoos, gelijmd. Afmeting: 3,5 - ...
Twee Chinese spekstenen snijstukken. 1x vaas + 1x floraal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 31 cm. In matige staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. (1) Familie Verte pot met figuren/landschap decor + bodemmerk. (2) 19e Eeuwse dekselpot met floraal decor. Afmeting: Ø 13,5 - Ø 15,5 cm. In goede staat.
Zilveren gembercouvert, 833/000, versierd met graveerwerk en gecontourneerde stelen. 17 cm. totaal ca 57 gram. MT.: A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: q: 1875.
Twee antieke zilveren broekstukken, 833/000, bewerking afgesleten. ø 53. totaal ca 38,4 gram. In redelijke staat.
Stel zilveren antieke apostellepels, 835/000, met twee-delige getorste steel met cartouch-vormig schildje en bekroond door een apostel ronde floraal gegraveerde bak met gezichtjes op achterzijde bak. ...
Lot met 6 zilveren bestekdelen, 833/000, met een zuurvorkje en lepel, 2 kleine vorkjes, een suikerlepel, 800/000, en een theelepel. 8-14cm. Totaal ca 55,4 gram. In goede staat, één vorkje voorzien va...
Zilveren bruidegomspijpje en lepels, 833/000, pijpje versierd met een acanthusblad, het pijpje ontbreekt. En een lot met 11 zilveren theelepels, 833/000, met een peervormige bak, een deels getorste st...
Zilveren handspiegel, 833/000, gemaakt uit een tasbeugel met bewerkte rand en een breidophouder voorzien van een gedreven voorstelling. 19x9cm. totaal met spiegel ca 96 gram. Iets gedeukt, verder in g...
Witgouden hanger, 585/000, met parel. Witgouden hanger in de vorm van een peer met onderaan een ronde zoetwaterparel, ø 7,5mm. Lengte 20mm. ca 1,1 gram. Nieuw
Geelgouden harthanger, 585/000, met zirconia's. Bol hangertje in de vorm van een hartje pave bezet met zirconia's. 8x13mm. ca 1,6 gram. In goede staat
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een poes, versierd met robijnen markesiet en emaille. 55x30mm. ca 10,6 gram. Nieuw.
Groot lot met 15 snoeren jadekralen, ø 3-3,5mm. lengte per snoer 40 cm. totaal ca 94 gram. In goede staat
Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een haan met robijn, markesiet en emaille. 39x41mm. ca 8,9 gram. Nieuw
Lot met 4 zakhorloges waarvan 3 met sleutelopwinding met een witte wijzerplaat. En een opwindhorloge met goudkleurige wijzerplaat, kroon ontbreekt. In redelijke staat
Breed vergulde armband met pennen voorzien van gekretst patroon met markiesvormen. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. De armband is voorzien van een 18 crt vergulding. Lengte 19,5 c...
Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Anton v.d. Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha beeld en masker. Twee plekken laat olieverf los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Bosven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.