Twee grote antieke Japanse Kutani porseleinen vazen. Vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke zeskantige Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot. 19e Eeuw. Figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 10,5 x 9,5 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse octagonale Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Bij schotels chip. Eén kopje onderrand chips. Afmeting: 8 x 12 x 12 cm. In redelij...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels met tuin decor. Met bodemmerk. Twee schotels goed, vier schotels gelijmd. Afmeting: Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Japans Imari porselein. Eén bloempot en twee vazen. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.
Russisch ikoon met drie vrouwelijke heiligen. Midden Maria van Egypte, rechts en links twee andere vrouwelijke heiligen. 19e Eeuw. Achtergronden gerestaureerd. Afmeting: H 31,5 x B 27 cm. In goede sta...
Zeer groot Russisch ikoon. Maria met kind. 20e Eeuw. Prachtige beschildering. Afmeting: H 90,5 x B 62 cm. In goede staat.
Th. Selhorst. Portret wijsheer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijke staat.
Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Tien antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Circa 1880. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Oude Jugendstil-stijl smeedijzeren lamp met oranje-groen glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Drie kopjes + twee schotels. Landschap/floraal decor. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 - Ø 10 cm. In redelijk/goede...
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met Foo-hond en florale medaillons. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek terracotta. 1x Masker, kopie naar oudheid. 1x Pot met drie ratten, naar oudheid. 1x Schenkkan, origineel, middeleeuws of ouder. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen baluster-vormige vazen. Figuren in landschap decor. Eén vaas krom en beschadigd. Afmeting: H 17 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten damesbureau met bronzen beslag en vijf lades. Circa 1900. Bovenhekje niet compleet. Afmeting: 115 x 79 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Kleur: wit. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp met putti en glazen lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x Ø 44 cm. In goede staat.
Antieke vijf-delige Duitse tinnen koffie/thee set. Jugendstil. Circa 1910. Gerhadri & Co. Lüdenscheid. Afmeting: 23 x 26 x 50 cm. In goede staat.
Chinees antieke porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.