Geelgouden entouragering, 585/000, met diamant. Ring met een grote rozet bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,85 ct. ø rozet 11mm. ø 50. totaal ca 3,1 gram. In zeer goede staat
Dienblad met zilveren rand en een glzen binnentableau, 833/000, Rijkelijk versierd met voluten, kwabben en floraal patroon. MT.: Lieshout & Co, Amsterdam, jl:E:1889.. Voorzien van winkelmerk: Hoeker e...
Prachtige geelgouden slavenband, 585/000, met zirconia. Brede slavenband met een opgesoldeerd element in de vorm van een gesp met graveerwerk en een grote zirconia. De armband is voorzien van een scha...
Geelgouden horlogeketting, 585/000, biesmarkschakel met opgelegde S-elementen en bollen langs de randen. De ketting is voorzien van een groot veeroog en musketonhaak. Breedte 15 mm. 29 cm. ca 21 gram....
2 Gouden munten, 1 gouden 100 gulden 1978 6,7 gram en een gouden 2 rand 1966 6,7 gram cond goed.
19e Eeuwse Zuid Duitse kersenhouten één-deurs vitrinekast. Gepolitoerd. Met bandintarsia. Circa 1820. Afmeting: 174 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met pennen. Brede armband met 3 rijen met bolle bewerking. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 9 mm. lengte 19 cm. ca 20 gram. In goede staat
Drie oude Japanse erotische netsukes van ivoor + taxatierapport. Vòòr 1950. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse grenenhouten vaste vitrinekast in bierverf. Afmeting: 258 x 160 x 30 cm. In goede staat.
Geelgouden collier met hanger, 585/000, met diamant. Fijn ankercollier voorzien van een bloemvormige hanger bezet met 8 roosgeslepen diamanten. ø hanger 13 mm. lengte 40-42cm. ca 2,6 gram. In goede st...
Roy Lichtenstein. Nr. 29/199. Met watermerk Arches France. Naakte vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lamp met messing montuur en paradijsvogel decor. deksel is gerestaureerd Afmeting: H 74 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delig Italiaans lederen bankstel in cognac-kleur. Bestaande uit: Twee-zits bank, en twee maal één zits + poef. Met notenhout, snijwerk, florale intarsia zijkanten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e e...
Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos van palissander met floraal intarsia. Met tien verschillende melodieën. Afmeting: 15 x 56 x 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse notenhouten gestoken piedestal, met putti dragend een oesterschelp. Afmeting: 137 x 64 x 38 cm. In goede staat.
Lucebert 12.111.71. 1924 - 1994. Titel: Djins. Fantasie figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Antiek sabel met brons en been. 19e Eeuw. Met opschrift Labuhn, en prachtig verzilverd gegraveerd lemmet. Met afbeelding van schip, kanonnen, kroon, vaandels et cetera. Waarschijnlijk Engeland of Nede...
Fraai zilveren gestileerd servies, 835/000. Bestaande uit: koffiekan, theekan, roomkan en suikerpot, model Queen Anne. Deels versierd met cannelures en met zwart houten greep. Mt. Kon. Kempen en Begee...
Strak gevormde geelgouden ring, 750/000, met citrien en diamant. Ring met gematteerde bewerking en in de band bezet met 27 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.39 ct. Tussen de band is een drieho...
Johann Georg Kraer overleden 1772 Regensburg. Pastorale, vee-rustplaats met koe, stier, schapen en drinkende figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 41,5 cm. goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal/kostbaarheden decor. Top van deksel mist + chip. Afmeting: H 31,5 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren/pagode/figuren in boot/floraal decor. Eén deksel heeft chip. Afmeting: H 45 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolle vaas met floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.