Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas, H 23 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinese vaas met oker glazuur. Karaktertekens + olifantenkoppen. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 16 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 29,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met rode draken en goud. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 29,5 cm.

Vijf antieke gemberpotten
Resultaat: 500 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Divers. Onder andere Familie Rose et cetera. Eén pot gelijmd, rest goed. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Zeven Jugendstil glazen
Resultaat: 500 EUR

Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...

Franse pendule
Resultaat: 500 EUR

Oude/antieke vergulde porseleinen Franse pendule met figuren. Gesigneerd Gallé. Kroon gelijmd, één hand mist, enkele chips. Achtdaags stil uurwerk. Uit Parijs. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede sta...

Hans Habraken, Stilleven
Resultaat: 500 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met emaille en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Gouden ring met oud diamant
Resultaat: 500 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een zilveren kop bezet met diamanten. Ring met een bewerkte band voorzien van een zilveren dubbele rozet bezet met diamanten met een oud slijpsel. ø kop 16 mm. ø 57. ca 4...

Gouden armband met bedels
Resultaat: 500 EUR

Geelgouden jasseronarmband, 585/000, met 3 bedels versierd met blauw en wit emaille, een vis een slofje en een gong. breedte 4 mm. 18,5 cm. totaal ca 11,5 gram. In goede staat

Zilveren telescoopkandelaar
Resultaat: 500 EUR

Unieke zilveren telescoopkandelaar, 925/000. Kandelaar op ronde voet met palmetbewerkingen en een licht met ribbewerking en palmetten. De zuil van de kandelaar is uitschuifbaar. MT.: onduidelijk, Shef...

Jos Klaus, Mand met rozen
Resultaat: 500 EUR

Jos Klaus. Pseudoniem van Henry Schouten. 1857 - 1927. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 55 cm. In goede staat.

Toegeschr. aan Paul Schouten, Hoenderhof
Resultaat: 500 EUR

Schouten. Toegeschreven aan Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 37 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met floraal/perzik decor + bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke emaille plaquette
Resultaat: 500 EUR

Antieke emaille plaquette in lijst. Met reliëf portret schilderij. Gesigneerd M. Lassier? Dame in gotische kledij. Afmeting: H 16 x B 11 cm. In goede staat.

Modavo zakhorloge
Resultaat: 500 EUR

Reishorloge, 925/000, met ketting, Movado Ermeto. Art Deco. Rechthoekig horloge voorzien van een kast met lijnen bewerking en zwart emaille. het horloge windt zich zelf op bij het open en sluiten van ...

Gouden slavenband
Resultaat: 500 EUR

Geelgouden klemband, 585/000, handgemaakt uit vierkante buis. Voorzien van 2 ogen aan het uiteinde. breedte 3 mm. ø ca 58x54mm. ca 18,3 gram. In zeer goede staat. Voorzien van taxatie van D.A.Schmidt,...

Grote Friese schaal Ø 33 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Friese Fayence schaal met tekst; 'Eens deelt de rechter ieder deel, eeuwig wel of eeuwig nee'. Afmeting: H 11 x Ø 33 cm. In goede staat.

Antieke Neuchatel wandklok
Resultaat: 500 EUR

Antieke Zwitserse Neuschatel wandklok met console. Circa 1800. Weekloper met spillegang. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 89 cm. In zeer goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen
Resultaat: 500 EUR

Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.

Witgouden hanger met diamant
Resultaat: 500 EUR

Witgouden hanger, 750/000, met diamant. Navette-vormige hanger, lengte 20 mm, bolmodel aan de voorzijde voorzien van briljant geslepen diamanten, met een bijzonder mooie kwaliteit, pavé gezet. Totaal ...

Chinese penselen-vaas, H 17,5
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rood gevlekt glazuur. Afmeting: H 17,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.

Chiffoniere
Resultaat: 500 EUR

Hollandse eikenhouten chiffoniere met halve zuilen, messing kapitellen en origineel beslag. Louis Seize. Circa 1800. Krimpnaad zijkant. Afmeting: 152 x 101 x 50 cm. In goede staat.

Chinees kamerscherm
Resultaat: 500 EUR

Groot Chinees lakwerk kamerscherm. Tweezijdig beschilderd met waterpartij/vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 213 x 240 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse/Spaanse salontafel
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Franse/Spaanse salontafel met lades. Kastanjehout. Veel patina. Afmeting: 54 x 155 x 50 cm. In goede staat.